İçim parçalandı?

Merhaba bugün kuzenimin evini taşıdık ve sonrasında üniversiteden bir kız arkadası geldi hep beraber sohbete başladık laf lafı açtı kuzenim kıza baban kaç para yolluyor dedi kız hiç dedi apıştım kaldım kıza 400 burs 300 de okulda çalıstıgı işten para alıyor kızın ev kirası 450 1+1 de yaşıyor yani arkadaslar nerde bu devlet neden bu kıza ekstra burs vermiyor?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben yetimim. Çocuk esirgemede büyüdüm. Kimsem yok. Aynı sebepten üni bıraktım çalışmaya başladım. Açıktan okuyorum lisans mezunu olayım diye. Nerde adalet? Kalacak yerim yokken otogarın mescidinde sabahladım. Burs aradım bimer e yazdım beni iş kura yönlendirdiler. Buldukları iş şehir dışında benzin istasyonu marketinde vardiyalı kasiyerlik. Kız başıma nasıl Öyle yerde çalışayım. Okulumun bitmesine 2 buçuk sene vardı. Öğretmen olacaktım. Şimdi şartları ağır bir işte çalışıyorum. Sapık patronlar ve çalışanlar cabası 1050 tl ye. 57kg den 48 e düştüm. Lanet olsun bu ülkeye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yine burs veriyormuş devlet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok kötü be hocam. Ben de üniversitede ne insanlar gördüm halime şükrettin

0|0
    0|0
  • Yardımcı ol aslan sanada o yakışır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yardımcı ol diyonda bizimde durum ortada dostum ve kız çok gururlu bugün hesap öderken bile baya mırın kırın etti ben ödedim falan

• 3ay

Öyle kızların nesli tükenecek dostum kaybetmemek lazım.

Yükleniyor...