Rüyaların anlamlarına inanıyor musunuz?

Rüyaların tabikide anlamları var fakat bu internette olan yorumların hepsi tamamen aynı ya para huzur düşman falan bence rüyaların anlamları kesinlikle psikolojik şartlanma. Yani yorumu okuyan kişi ona inandırıyor kendini

0|3
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyaların anlamlarına internetten baktığım olur
    bununla ilgili bir kitap okumuştum
    bir rüya yorumu yapılırken bilinçaltına atılan öğeye dayatılıyormuş
    buda rüyanın çıkma ihtimalini yükseltiyor, sonuçta birçoğumuz bilinçaltımıza yatan duyguları yaşamaya/yaşatmaya çalışıyoruz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• islam yorumuda var bu ruyalarin ben ona bakiyorum. allah bize ruyadan haber yollayabilir bize yol gosterebilir ben cok onem veririm ruyalarima. onun icin abdestli yatmak lazim yoksa aksi takdirde seytanlarda ruyalarimzda rahatsiz edebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Ne psikolojik ne başka bişey tamamı ile doğru mesajlar , öyle burçlar gibi uydurma falan da değil ...

1|0
    0|0
  • Rüyalar çok önemlidir benim için; çok sık ve farklı rüyalar görürüm, işin garibi detaylıca da hatırlarım. Ama ben tabire değil, her bir rüyanın bir sebebi olduğuna inanırım; tıpkı fal baktırmaya inanmadığım gibi rüya tabirine de pek inanmam. Ama elbette her birinin sebebi var...

0|0
    0|0
  • Rüya tabirine inanırım. Hz. Yusuf tabir etmiyor muydu? Kuranda hepsi geçiyor. Hatta fetih suresinde bir ayette 'Andolsun Allah , resulünün rüyasını doğru çıkarttı'' diyor. Bu yüzden kesinlikle inanıyorum. Ama senin de dediğin gibi herkes fal bakar gibi rüya yorumluyor. Rüya her detaya göre bir farklilik kazanır ve bunun tabirini de ancak büyük alimler yapabilir. Internette yazilanlar hikaye. Mesela ne? Rüyada köpek görmek düşman demektir. Bu sence de falda görülen şu hayvan şu demektire benzemiuor mu? E bu bağlamda bizler rüyaları fal yorumlar gibi yorumluyoruz. Bence cok yanlış

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet kesinlikle katılıyorum asıl yorumlar rüya tabirleridir internettekiker yalan tamamen

• Eski rüyalar da yooooooook...
    Eski yorumlayanlar da...
    Şimdi rüya yorumlarının içinde,
    Rüyada cep telefonu görmek...
    rüyada whatsapla yazışmak... böyle şeyler var :)
    Gerisini düşünün artık.

0|1
    0|0
  • Rüyalara inanıyorum tabii ki ama anlamları konusunda şüphelerim var bilgi kirliliği olabilir..

1|0
    0|0
  • Rüyalar bilinçaltının sana oynadığı oyunlardır. Genelde o ay ya da hafta içinde yaşadığın olayların , kafana taktığın şeylerin veya çok düşündüğün; zihninin kurgulamasıyla sana sunduğu şeylerdir. Gerisi metafiziğe girer isteyen istediği şekilde yorumlar. . .

0|0
    0|0
  • Gecen gun ruyasinda bir arkadasim, benim adimi kagida yazdigi soyledi, anlamini sordu, "hayir olsun" dedim... Not; kisi bayan...

0|0
    0|0
  • Her gördüğüm rüya değil ama arada bir gördüğüm rüyaların anlamlarını araştırırım.
    Askere gitmeden önce bir yer görmüştüm. Herkes yabancıydı ama cami vardı. Burası yabancı devletse neden cami var diyordum. Üstümde de askeri üniforma vardı.
    Sonra askerliğim Kıbrıs'a çıkınca, o rüya aklıma geldi.

0|0
    0|0
  • biriyle konuşuyordum bir süre. yüzünü filan resimden tanıyorum. neyse rüyada onu gördüm ama yüzü farklı biriydi. dedim herhalde bir anlamı vardır bilmediğim... aylar sonra öğrendimki resimde gördüğüm kişi yalanmış. :D rüyanın hikmeti işte :/

0|0
    0|0
    • 3ay

Vaaay cidden mi 😀😀 bu şaşırtıcıydı iste

• 3ay

böyle mucizeler arasıra oluyor bende. insan aldatıldığını öğrenince üzülüyor tabi. keşke olmasaydı diyor insan ama herşey Allahtan. yapacak bişey yok.

• 3ay

Tabiki öyle üzülür insan ama yapacak seyde olmaz

• Pek değil

0|0
    0|0
  • rüyaların hiçbir anlamı yoktur sadece gün içinde etkilendiğin olayları, düşündüğün düşünceleri, bilinçaltındaki endişeleri rüyanda görürsün

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet aklına takıları görür insan fakat anlamları da vardır tabiki

• 3ay

farklı anlamı filan yok tamamen beyinsel fonksiyonlarla alakalı
      rüyanda görmeyi istediğin bişeyi görmezsin mesela görmeyi hiç düşünmediğin bişeyi hatta çoktan unuttuğun şeyleri görürsün

• Nedense rüyalara inanmıyorum.

0|0
    0|1
    • 3ay

Bilinçaltı nin birer yansımasıdır anlamları da belki gerçektir 😁😁

• İnanmıyorum...

0|0
    0|1
  • Rüyalar beynin eseri ve anlamını sadece sen bilebilirsin..

0|0
    0|0
  • Ruyalarimin anlamına bakmam

0|0
    0|0
  • anlamsız olamaz ama çokta yorumları dikkate almamak lazım

0|0
    0|0
  • her rüya doğru rüüya değildir , rüya ile amel edilmez.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|1
  • Evet

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Rüya çeşitleri var , dinlere göre ayrı bilimde ayrı ama anlamları var

0|0
    0|0
  • evet ben nadiren rüya görürüm ve genelde çıkarlar

0|0
    0|0
  • ruyaların anlamlari vardır tabiki ama gördüğünün tersi olur..

0|0
    0|0
    • 3ay

Belkide aynen görünen olur

• 3ay

Peki sence neden tersini görürüz ? Yani bir düşün bu bir ihtimal aynen görünen de olablir

• 3ay

dedimya ölmek ve kan görmek dışında dıger rüyalar normal dir

• ben sana inaniyorum gerisi bos 😍

0|0
    0|0
    • 3ay

Her yerden çıkıyorsun ama 😀😀

• 3ay

Efendimm

• 3ay

günaydin

• Bir kere ilginç bir ruya gördum internette aradim ama bulamadim o ruyanin anlamini merak ediyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Her rüyanın kişinin bilinçaltıyla bağlantılı olarak bir anlamı vardır bence.

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum
    ben gün içinde neyi düşünüp kafama takarsam uyurken rüyamda onu görüyorum psikolojik olarak bence

0|0
    0|0
  • Bence bir anlami yok gercek hayatta yasadigimiz yasamak isteyecegimiz ya da yasamaktan korktugumuz seylerin bilince yerleşip orda meydana gelmesinden olusan bir sey bir anlam ifade etmez !

0|0
    0|0
  • İnternettekiler doğru değil. Genel olarak da hiçbiri çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Hep bakarım ama inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...