Ne düşünüyorsunuz?

Bugün cenazemiz vardı. Oturdum derib derin düşündüm çok etkilendim. Toprağın altındasın ama elinden birşey gelmiyor. Sorguya çekiliyorsun pişmanlıklarını telafi edemiyorsun. Ne düşünüyorsunuz ölüm hakkında kabir hakkında

1|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm insanın hesap vermesi, sonsuz azabın başlangıcı. Bizim alaya aldığımız şeylerin hak olduğunun kesin olarak anlaşılacağı başlangıç. Allah bizi ölmeden hesabı farkedip kendine çeki düzen veren kullarından eylesin

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 'Pişman olmaman için artık bazı şeyler için birşeyler yapmanın zamanı geldi'
    demek istiyor her ölüm..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ölüm haktır her canlı ölümü tadacaktır. Hepimiz in bir saati var.

1|0
    0|0
  • Yazık ölümü anlatırken bile dünyalık konuşan var ölümü dünyadan bir kayıp olarak görenler var allah sonumuzu hayr eylesin :D

0|0
    0|0
  • Buda geçer ölen öldüğüyle kalır

0|0
    0|0
  • Ölüm herkese eşit uzaklıktadır.

0|0
    0|0
  • Her nefis ölümü tadacaktır bir gün

0|0
    0|0
  • yalan dünyaya değilde birazda gerçek dünyayı ciddiye alırsak pişmanlık kalmaz ortada

1|0
    0|0
  • Sultan Tarlacı - Ölümsözlük oku derim

0|0
    0|0
  • Ya hayat böyle dünya fani ölüm ani kendinle beraber Sadece amallerin götüreceksin

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Burdan elinde sonunda geçip gidicez asıl kalıcı olucagimiz yer ve bazen orayı hiç düşünmüyoruz

1|0
    0|0
  • Ölüm hakkında düşünmek bile benim için bir kayıp , bu yüzden dusunmemeye çalışıyorum

0|0
    0|1
  • Hesaptan korkmuyorum. Sadece o toprağın altında birgün çok sevdiklerimin olmasından korkuyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence kendimizi kandırıyoruz. Çünkü hesabın şiddetine inanmak istemiyoruz. O gün ki anne çocuğundan kaçacak. Kimsenin aklına kendinden başkası gelmeyecek

• 3ay

@FreesH Zaten yanacam. Neden kacayim? Insan bildiginden kacmaz merak etme

• herkesin başına gelen bir şey olması insanı rahatlatıyor

0|0
    0|0
  • Allah yardımcımız olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • Ölüm gelmeden yaşamın kıymetini bilmek gerekiyor her açıdan

0|0
    0|0
  • degisik