Sevgilim bugün cezaevine girdi 😞😞 yardım?

Sevgilim bugün cezaevine girdi ve perşembe günü mahkemesi var olay şu gece sarhoşken çok içmiş ve baskasinin evini kendi evi sanıp kapıya vurmuş apartman sakinleri hırsız sanıp kovalamislar sonra yakalayıp polise getirmisler şikayet cı olmuşlar Bugün tukuklama kararı verdiler ama perşembe mahkeme tekrar var sizcee nekadar alır ceza en fazla 3 ay diyorlar

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan dolayı mı yatıcak içerde? Saçma bence bilmediğin şeyler var gibi yoksa bundan dolayı ise yazıklar olsun tecavüzcüler falan bile serbest kalabiliyorken bu gibi şeylerin böyle ceza alması ağır ayıp ve seviyesizlik başka birşey değil yazık diyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Tutuklanması bile ilginç salıverilirdi normalde. İyi bir avukat tutsun. Çıkar hemen. Mahkemede mi dengesiz davranmış olay sadece bıhaliyle ise tutuksuz yargılanmalıydı hele ki ilk suçu ise

0|0
    0|0
    • Evet sadece olay bu hali iyi bir avukat tutulacak Evet

• O zaman şikayet çekilince salıverilir uzlaşmaya bakın arkadaşının annesi babası yok mu gidip konuşssunlar aileyle

• Yarın gidip konuşacaklar

• Olay muhtemelen bahsettiğin gibi değildir. Savcılar salak değil öyle olsa takipsizlik verirdi işin içinde başka şeyler var ki tutuklama kararı vermiş. Olayın ne olduğunu bilmeden şu kadar ceza alır diyemem.

0|0
    0|0
  • Adam gibi içseymiş. Mahalle hırsızdan çektiyse tepkileri normal.

0|0
    0|0
  • suçu yoksa neden ceza alsın eve girmiş mi?

0|0
    0|0
  • Yatsin

0|0
    0|0
  • bir boks olmaz

0|0
    0|0
  • Yok la sucsuzsa cikar

0|0
    0|0
  • Beter olsun wm*

0|0
    0|1
  • Alcağini zannetmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Hukukçu değilim ama birşey olmaz bence , belki cezanın acıklanması ertelenir ve yatmaz içerde. Siciline de işlenmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...