Keyifler nasıl canlar?

Beni sorarsanız fakirlikten ölüyorum, sevgilim terketti, annem babam ihraç edildi bu sene nasıl okuyacam merak konusu

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hasbun Allah venimel vekil de ve dua et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilim terketti Geri dondu mal gibi kullaniyor Beni vazgecemiyorum salak gibi izin veriyorum Mezun olucam is bulamiyoruz atanamiyorum Bende durimlar pek iyi degil yani

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende sen gibiydim, ta ki parasız kalıncaya kadar
      İşte o yüzden bence haline şükret

• 3ay

O zaman sıkıntı var. Niye tüm paranı ona harcıyosun

• 3ay

Salaklik tum parami tum vaktimi tum sevgimi harcadim yanindan gidince bitirdi sevgiden ziyade menfaatmis bizi bir arada tutan

• Bende pazartesinden sonra mükemmelim :D

0|0
    0|0
  • Abraham Lincoln'ün hayatına bakarsan bir fikrin olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorum hayatı boyunca acı çekmiş ruhsal bunalıma girmiş, 49 yaşına kadar seçimlerde istediği olmamış 52 yaşında cumhurbaşkanı seçilmiş. Ben isyan etmiyorum ablacım halimi söyledim ve sizi sordum 😊

• 3ay

Köleliği bitirmiş evet efsane bir adam herkese tek başına karşı çıkmış

• 3ay

Biz abraham'a bakıp halimize şükrediyoruz 😄

• neden ihraç edildi anne baban

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyorsun ki 80000 memur ihraç edildi veya açığa alındı. Kurunun yanında yaşta yanıyor tabii. Bence hükümetin böyle yapması çok yanlış. Babamın işyeri komple kapatıldı. Kara havacılık komutanlığı. Babam da pilottu. Emir vermişler meclisi bombalıyacaz diye babamlar da kaçmış. Üç beş terörist yüzünden masumlar da yandı. Soruşturma devam ediyor , tabiyki geri dönme ihtimali var

• 3ay

Şahsen ilk suçlu tarafta olduğunı düşünmüştüm ama benim kuzenime de aynısı oldu suçsuzken okul kapatıldı diye deniz harp okulundan atıldı açıkcası çok ama çok üzücü tanrı kolaylık versin sizlere hallolur keyfin yerine gelir sıkma güzel canını sevgili bulunur anne baba suçsuz olunca elbet ortaya çıkar ve önleri açılır

• 3ay

Ama süreç uzun sürermiş. Bu yıl böyle yani

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...