18 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. Neden?

Google'da bu durumu arattığımda çoğu insanın bu dertten muzdarip olduğunu gördüm. Belki de ben en şanslı insanlardan biriydim çünkü en azından hayatımda bir insanı sevmiş ama aşık olmamıştım ve bir kişi benden hoşlandığını söylemişti, ama 1 aya kalmadan bağımız kopuvermişti. Bence bu anormal bir durum. En azından benim için öyle. Ağır bir depresyonun ve obsesyonun eşiğinde olduğumu düşünüyorum. Evden dışarı çıkmak dahi istemiyorum, kimseyle konuşmak istemiyorum, sessizliğime, kendim olabildiğim tek hâle daima geri dönmek istiyorum. Saklanıyor gibiyim. Belki de ben ve varsa benim gibiler evcimenler güruhu olduğumuz için sevgili bulamıyoruz. Hep doğru insanı bekliyoruz. Sonsuz olsun diyoruz, ama gizliden gizliye incinebileceğimizi düşünmek bizi yıpratıyor. Özellikle ben bunu çok yaşıyorum ve çok üzülüyorum. Aslında her şeyin ne kadar güzel olabileceğini biliyorum. Bazen hadi diyorum, ipleri sıkıla. Ama tam o anda ipler kayıp gidiyor elimden. Karanlık bir kuyunun en dibinde gibiyim. Bana iyi gelecek olan belki özgüven hissi ve bu hayatın olmazsa olmazı sevgi. Dermanımı biliyorum;tek sorun onu nerede bulabileceğimi bilmemem. Ne yapmalıyım? Eksikleri nasıl tamamlamalıyım? Var mı bir bilen? :)

1|1
1025

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...