18 yaşındayım ve hiç sevgilim olmadı. Neden?

Google'da bu durumu arattığımda çoğu insanın bu dertten muzdarip olduğunu gördüm. Belki de ben en şanslı insanlardan biriydim çünkü en azından hayatımda bir insanı sevmiş ama aşık olmamıştım ve bir kişi benden hoşlandığını söylemişti, ama 1 aya kalmadan bağımız kopuvermişti. Bence bu anormal bir durum. En azından benim için öyle. Ağır bir depresyonun ve obsesyonun eşiğinde olduğumu düşünüyorum. Evden dışarı çıkmak dahi istemiyorum, kimseyle konuşmak istemiyorum, sessizliğime, kendim olabildiğim tek hâle daima geri dönmek istiyorum. Saklanıyor gibiyim. Belki de ben ve varsa benim gibiler evcimenler güruhu olduğumuz için sevgili bulamıyoruz. Hep doğru insanı bekliyoruz. Sonsuz olsun diyoruz, ama gizliden gizliye incinebileceğimizi düşünmek bizi yıpratıyor. Özellikle ben bunu çok yaşıyorum ve çok üzülüyorum. Aslında her şeyin ne kadar güzel olabileceğini biliyorum. Bazen hadi diyorum, ipleri sıkıla. Ama tam o anda ipler kayıp gidiyor elimden. Karanlık bir kuyunun en dibinde gibiyim. Bana iyi gelecek olan belki özgüven hissi ve bu hayatın olmazsa olmazı sevgi. Dermanımı biliyorum;tek sorun onu nerede bulabileceğimi bilmemem. Ne yapmalıyım? Eksikleri nasıl tamamlamalıyım? Var mı bir bilen? :)

1|1
10|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O kişi senin ayağına gelmeyecek. Evde kapını çalıp kucağına atlamayacak tabiki. Veya üniversitede çarpışıp kitaplarınızı düşürmeyeceksiniz. Aradığın şeyleri veya istediğin şeyleri veren biride olmayacak yüksek ihtimal. Sen dışarı çıkacaksın ve farketmeden ayağına gitmiş olabilirsin ya da karşılaşırsınız veya belkide arkadaş ortamında tanışırsınız. Wattpad hikayeleri gibi bir tanışma faslı olamayacağı kesin. Sana tavsiyem çok hayal kurma. Ergenliğin verdiği depresifik duyguların birine takılmışsın. Bazen bendede oluyor. Emin ol hayatta sorgulanacak çok fazla şey var. Düşünelecek çok büyük konular var. Bu tür şeyleri düşünme. Olacağı varsa olur. Ki birgün olacak zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• daha yaşın küçük ben 23 yaşın içerisindeyim benim de olmadı sadece konuşmada kaldı ve bitiyo gitmiyo ilerisine dönüşmüyo aşka bir şeyler eksik gibi ama ben alıştım bu saatten sonra olursa esas yadırgarım en büyük mutluluk bu :)

1|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım şu an. Kazara sevdim bir kızı 1 yıl sonra bıraktı gitti pek bir anlam ifade etmiyor ya bu yaşlarda bizim gibi kişilerin sevgisi ağır geliyor bazılarına çoğu zaman ondan acı çekme olasılığımız daha yüksek bence bu şekilde devam et en iyisi

1|0
    0|0
  • Belirli bir yaşa kadar gelmiş sevgilisi olmamış kız = doğal saçlı kız

1|0
    0|0
  • Sevgili ihtiyaç değil yeni trndin ürünü bir durumdur

2|0
    0|0
  • Benimde olmadı yalnız güldüm yalnız ağladım yalnız gezdim geçer gider bulursun

1|0
    0|0
  • resmen kendi düşüncelerimi yazmışsın...

1|0
    0|0
  • Kndini bu kadar üzmemelisin elbet iyi biri cıkar karsına seni mutlu eder.

1|0
    0|0
    • 3ay

İlişki için cok sey bekleyip istyrsun ya

• 3ay

Konunun bununla bir alâkası yok ki, genel olarak tartışmıyoruz kızları ve erkekleri. Ben şahsî görüşlerimi paylaştım.

• 3ay

Olsun sen hiçbi kız drduk yere sapık demez dedin erkeklerde drduk yere sapıklık etmezki neyse. Asıl konu sensin bnce dediğim gbi cok ayrıntı iyi degil cok ayrıntıya takılıyorsun ya da cocuk cok yakısıklıysa hiç dikkat etmiyorsudikYani kızlar böyle hep. Bnce ortada davranırsan sorunlar biter :)

• Bu kadar yazdığına göre baya takıyorsun bu duruma çok da büyük bir şey değil belli bir yaşa kadar sadece masraf

0|0
    0|0
  • sevgili istemiyorsun ama olmasına özeniyorsun başkalarını görünce sende istiyorsun nasıl araba görünce insan araba ister dondurma gördüğünde dondurma yemeğe özenir onu yer senınde durumun bu istemiyorsun ama özeniyorsun nasıl mutlu olacaksan öyle davran kendin ol :D

0|0
    0|0
  • 18 yaş çok küçük daha büyütme bu kadar ya elbet alıcın çıkacak ilerde güvene bileceğin kalıcı birini bul yeter...

0|0
    0|0
  • Çok uzun bacım. Özet geç.

0|0
    0|0
  • Çünkü çok fazla şey bekliyor ve istiyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilakis bence beklentimiz yok, sadece önümüzü bunu düşünerek harcıyoruz diğer arkadaşların dediği gibi. Bence kendinden ödün vermeye başlayınca kopukluk oluyor hayatta, şu an olduğu gibi. Bunu bilip de harekete geçemiyoruz sadece.

• 3ay

**Ömrümüzü bunu düşünerek harcıyoruz.

• 25 yaşındaym 2 tane oldu

1|0
    0|0
  • daha çok gençsin ben 26 yaşındayım hiçolmadı. ben öleyim o zamn

0|0
    0|0
    • 3ay

:) Bilmiyorum. Ya biz adapte olamıyoruz bu hayata ya da başkalarını mutlu sanıyoruz. O yüzden bu durumda olabiliriz.

• 3ay

sizin neden yalnız olduğunuzu bilmem ama ben çirkin olduğum için ama kabullendim artık. hatta bununla ilgli espri bile yapıyom :D arsız oldum artık

• kısmet..30 yasındayım sayamadım..

0|0
    0|0
  • Temizligini ve safligini eşine sakla.

0|0
    0|0
  • 24 yaşındayım 6 tane oldu.

0|0
    0|0
  • Öz. Gl

0|0
    0|0
  • olmasin cok güzel evlenecegin insan cok şansli

0|0
    0|0
  • Benimde olmadı ama askeri okulda okuyordum hiç kız yoktu şimdi de hiç kız çevrem yok😄

0|0
    0|0
  • 24 yasındayım 2 tane oldu sallaaaa

0|0
    0|0
  • Sans yoktur dur

0|0
    0|0
  • Oluyorda noluyor boşver

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Günümüzde sevgiliye yüklenen anlamın daha fazlasını yüklüyorsun.. normal olan da bu ama işte günümüzde değil !.. sevdim dediğin ya da seni sevdiğini söyleyen kişinin üzerinden ne kadar geçti

1|0
    0|0
    • 3ay

10 yaşımdayken tanışmıştık 11'de sevdiğimi söyledim. 12'de ayrılmak zorunda kaldık. En cok da onu sevdim şimdiye kadar. Diğer kişi ile ise konuşmuyoruz, 1-2 yıl oldu.

• 3ay

Anlıyorum.. etkisinde olduğunu düşündüm bu yüzden sordum

• 19. yaşını bekle o yaşına göre doğru biri çıkar karşına

1|0
    0|0
  • Arkadas cevren yoktur, ondan

1|0
    0|0
  • Çok normal bişi

1|0
    0|0
  • Aman tqnrim evde kaldin

1|0
    0|0
  • Ben 20 yaşındayım ve hala yok. Çevrem bana feministmişim gibi bakıyor. Halbuki ilerde yaşayacağım olayları tahmin ediyorum...

0|0
    0|0
    • 3ay

Belki de çok takılmamak lâzım bu duruma. Belki olması gereken budur. Bu arada feminizm sadece kadın fatanizmi ya da avukatlığı değil kanımca, nitekim Emma Watson'un feminizmle ilgili yaptığı konuşma, "kadın hakları" ve kadının insanoğlunun doğumundan gelişimine süregelen etkisinin saptanması bakımından bana umut vermişti. Kötü bir yanı yok. Sadece sevgilimiz yok. :)

• sevgilin olmadığını için mi üzülüyorsun bu zamana kadar

0|0
    0|0
    • 3ay

Üzülmek değil. Içimde bir boşluk var. Sanki herkesin sevdiği biri var. Halbûki yok. Sevgili herkeste var. Sevgili kelimesi, canın içindeki candır, değerdir. Aslinda ben sevmek istiyorum.

• 3ay

Teşekkür ederim moral verdiğiniz için. :)

• 3ay

Rica ederim kafana da takip üzülme boşuna herşey güzel olucak diye dusun ve umudunu hiç kaybetme 😊

• Ben 20 oldum hala yok. Cevabını bulamadım valla

1|0
    0|0
  • Ben bu siyah gözle bu b o k tiple sevgili bulanam haklılar beni begenmemekle

0|0
    0|0
    • 3ay

bak güzel insan rabbim diyor ki kulum kendini sevmezse o kulu ben dahi sevmem diyor önce kendini sonra beni sevebilirsn 😊

• 3ay

@Durms55 kimin yanında olursam olayım yalnızım güvende değil gibiyim. Her şey sahte gibi. Her an bitsin diye dua eder gibi yaşıyorum. Çok şükür bir ailem var diyorum. Umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. Fakat her gün birax daha yıkılıyorum...

• 3ay

yanliş anlamazsan senle daha detayli konusmak isteerim hayatin düzelebilir konustukdan sonra

Yükleniyor...