Başınıza gelmis en gulunc olay neki?

Sicak bir temmuz gunu otobuste cam kenarini bulabildim gunes vurdugu icin haliyle gozlul takmak zorunda kaldim. Tam karsimda bir adam bana gozlerini dikmis bakiyordu e tabi bende nasil olsa gozlerimi gormuyo diye zannnederekten bende diktim gozlerimi. Megerse gunes vurunca gozlerim belli oluyormus ve o adamda beni farkedince daha cok bakti. Utanmistim sonrasinda :-D iste bu da boyle bir animdir

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bayan wc ye girmistim isimi halledip ciktim tam ellermi yikiyom bir kiz vikti tuvaletten taaa o zmn anladim yanlis yere grdgmi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• lisedeyken bir çocukdan hoşlanıyordum arkadaşlarıma göre tipsiz biriydi ama bence yakısıklıydı 1 yıl kestim çocuğu sonra çıktım karşısına seni 1 yıldır kesiyorum hoşlanıyorum senden dedim çocuk şaşırdı sonra teşekkür ederim sonra görüşürüz dedi bir daha görüşmedik. Bence komik.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Servisten çıkmıştım bir gün apartmanda elimde çanta hızla merdivenleri iniyorum asansör kullanmıyorum spor niyetine hızlı adımlar ile inmeye devam ettim ve çok büyük bir gürültü ile çarptığımi anladım oda karşımda duvara devasal bir ayna gördüğümde anladım asalak şekilde kendime gelip toparlanana kadar teysenin biri ne oldu dediğinde ses yukardan geldi diyip kaçmam bir oldu meğer çıkışı aynada yansima ile görünce yanlış yere girdim :)

1|0
    0|0
  • ortaokulda okul değiştirmiştim. İlk derse girdim arkadaki sıraya oturduğumda geriye doğru düştüm sırayla beraber 😂 herkes gülmüştü ben de dahil 😅

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende siradan dusmustum ve senin gibi gulmusstum neyseki icerde cok kisi yoktu😂😂

• Yoktur bende

1|0
    0|0
  • bigün araba evin yaninda park halindeyken kardeşimle oynuyoduk cami filmli diye geçen kişilere ayagimizi gösterip hareket filan cekiyoduk nasil olsa gözükmuyo diye sonradan yan komşuya hareket çektim gözümün içine bakınca gözüktüğünü farketmistik :))

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahahaha benimkine benzer bisey olmus :-D

• çok var öyle hangi birini anlatsam bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Mimiklerim oynamadı

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0