Kadınların zorluk yaşadığı birçok şey var. Peki sen hangisini seçip hayatını kolaylaştırmak isterdin?

Evet karar sizin kızlar :D

• Hamileliği Dokuz Ay Yerine Bir Ay YaşamayıKadınların zorluk yaşadığı birçok şey var. Peki sen hangisini seçip hayatını kolaylaştırmak isterdin?
    53% (49)77% (10)56% (59)Oy Ver
  • Sabahları Makyaj Yapılmış Halde UyanmayıKadınların zorluk yaşadığı birçok şey var. Peki sen hangisini seçip hayatını kolaylaştırmak isterdin?
    47% (44)23% (3)44% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
19|2

En İyi Kız Görüşü

• Tecavuz ve psikolojik siddeti onlemeyi. Cuku oldugu icin bir adim onde oldugunu sanan insanlarin var olmamasini. Vajinamin bekciliginin yapilmamasini. Hizmetci almis gibi karisina davranmayan adamlari. Escinselim diye ay sen sevisememissin adam akilli adamla benle sevissen kiz aramazsin :))) diyen denyolarin var olmamasini falan

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hamilelik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hiçbiri. doğumdan sonra hamileliği özlediğimi söyleyebilirim. müthiş bir his. hele yemek yersin, özellikle tatlı filan, beş dakika içinde kıpırdanmalar başlar ya... ilk tekme, hamileliğin son ayında artık gözle görülür dereccede hareketlilik... ya harika duygular...

0|2
    0|0
  • Makyaj yapmiyorum. O yuzden hamilelik.

0|1
    0|0
  • Sabahlari makyaj yapilmis olarak uyaniyim ama cildim de bozulmasin

1|1
    0|0
  • Makyaj konusunda pek bilgim olmadığı için makyajı işaretledim. Hamilelik değil de doğum anını kısaltabiliriz belki :D

0|1
    0|0
  • 1 ay çok kısa be o yüzden sevemedim o şıkkı

1|1
    0|0
  • Makyaj yapmadığım için tabiki ki hamileliği 1 ay yaşamak isterdim

0|1
    0|0
  • Tabiki de makyaj. Niye diye sorarsanız 8 ay rahatlık yerine ömür boyu rahatlığı tercih ederim :D

0|1
    0|0
  • Makyaj tabikidee

0|1
    0|0
  • Tabiki regl olmama BU ŞIK NİYE YOOOK? 😭😭

2|0
    0|0
  • ikiside değil o zorluğu yaşamak isterdim

0|1
    0|0
  • Ikisi de tercih yapmak zorunda değilsin

0|1
    0|0
  • Yalnış işaretledim bir ay olsun

0|0
    0|0
  • Sadece bukadarmi

0|0
    0|0
  • Hamileliği 1 ay yaşamayı

0|0
    0|0
  • hamilelik güzeldir. makyaj yapılmış uyanmak isterim 😑

0|0
    0|0
  • Hiç hamile kalmamayı

0|1
    0|0
  • Hiçbiri. Makyaj yapmiyorum sorun yok hamilelik ve doğumda çok kutsal şeyler oldukları için zamanının indirilmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • Erkekler niye isaretliyor :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...