Tüm arkadaşlarım evleniyor. Çok garip değil mi 😮?

Çevremdeki çocukluk arkadaşlarımın hepsi teker teker evleniyor. Yaşları en fazla 21. Ben daha okuyorum. 21 yaşına gireceğim ben de ama çok garip geliyor bana. Yani daha çok gençler be :/. Evlenip iki seneye çökecekler hemen. Bir de evlenir evlenmez çocuk doğuruyorlar. Ben çocuk gib görünüyorum, onlar teyzem gibi görünüyorlar. Ne gerek var ki erken yaşta evlenip böyle bir sorumluluğa girmeye? İlk önce okuyup mesleğini edinip işini bulup sonra evlenmek daha mantıklı değil mi?

0|2
20|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sadece sunu diyebilirim. Eğer sonunda mutlu olmak varsa ki illaki vardır kaderinde. Bu yüzden her ya da geç yaş kaç olursa olsun bir bakmıssın dünyanın en iyi tatlısıyla melek kalbiyle olan biriyle omrun olmustur. :) Bir de böyle bak olaya ! Genç olayına gelince aşk işte bu nereye konacagını bilemezsinki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumu yaşadım ama bir kaç yıl sonra teker teker boşanmaya başladıklarını gördüm.. erken evlilik pismanliktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tam yaşı enlenmek için

0|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum sana bende hep ablamla konuşurum bunu arkadaşlarımız evleniyo biz dımdızlak kaldık atanamadık zaten :)

0|0
    0|0
  • Sende evlen

0|0
    0|0
  • Yani

0|0
    0|0
  • Evet mantıklı şöyle de yapilabilir evlenip okunabilir

0|0
    0|0
  • Dogru soyluyosun benimde cevremde 21-22 lerde evlenen var. Bencede cok erken.. Sana katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Evet insan bir garip olyor ama yapçak bişi yok mutluluk deyip takı yapmak düşüyor bizede :D

0|0
    0|0
  • nikahta bereket vardır bir de cocuk doğdumu gor o zaman sevinci

0|0
    0|0
  • Sonra evlenirim derken bir bakmışsın hayat elinden kayıp gitmiş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Benimkiler de bir bir nişanlandı :/

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum bende öyle düşünüyorum şimdi 18 yaşlarında evlenen evlenene

0|0
    0|0
  • vallahii bende aynı soruunu yaşıyorum bütün sınıf arkadaşlarım evlendi çocuk doğurdular gogusleri dizlerine kadar sarktı yaşlı gorunuyorlar yaşlarına gore gobekli oldular )))))))

0|0
    0|0
  • Benimkiler de evleniyorlar, hayata dair çok fazla amaçları veya beklentileri yoksa tercihleri bu yönde oluyor demek ki.

0|0
    0|0
  • bnim bir arkadasim gecen ikinci cocugunu dogurdu. yas 21

0|0
    0|0
  • Benimkiler 2. Ve 3. Çocuklarını yaptılar bildiğin Kuyumculara , ceyizcilere çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Kismet bu isler
    Aglayip zirlayanlar daha cabuk evleniyolar

0|0
    0|0
  • benimkilerin çocuğu var 😂 ama hiç özenmiyorum ya

0|0
    0|0
  • Cocugu olan arkadaslarim var bence de coook garip bu yasta evlilik

0|0
    0|0
  • Mantıklı..

0|0
    0|0
  • Anne olanlar bile var :D

0|0
    0|0
  • Öyle ama yapacak birşey yok herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Doğru yolda olan sensin.. Erken evlenenleri çoğu pişman..

0|0
    0|0
  • Tabi ki her şey sırayla olmalı da niye onları bu kadar dert ettin anlamadım, herkes kendi hayatını yaşar.

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • Herkese göre değişir bu işler. Mesela bende erkenden evlenme taraftarıyım :D

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • Evet benim de arkadaşlar evlendi ben kaldım 😊

0|0
    0|0
  • ben 18 yaşındayım ve benim birçok arkadaşım evli :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...