Sevgilimi terk etmelimiyim?

sevgilimi fake hesaptan oynattım sevgilin var mı diye sordum ve bana yok dedi sizce ne yapmalıyım onu gerçekten seviyorum nolur düzgün cevaplar alalım

0|0
21|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir daha sakın böyle birşey yapma böyle yapanlara uyuz olurum ya sevgiline güvenmek zorundasın.

1|0
    1|0
    • 3ay

evet o da öyle dedi böyle bişeyler yapanlardan nefret ediyorum diye ama bak konuştu sevgilim yok dedi

• 3ay

aynen ins ne diyelim

• 3ay

eic için teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 17

• Yok dediyse yoktur, kimi terk edicen ki? 😅 (Ağır oldu biliyorum ama, ona da aynı şekilde yap bence, sevgiliy mişiz biz de, seni yemişler yok öyle bir şey de git)

0|1
    0|0
  • terketme sevgi kolay bulunmuyormuş bana da hatun dedi öyleymiş haberim yok

0|0
    0|0
  • sorarsan senin olduğunu biliyordum olacak..
    ayrıl..

0|0
    0|0
  • Şimdi nolur düzgün cevap verin dedin verelim Erkekler her zaman 2. Birşey ister mesela la ben bu kızdan ayrılınca 2. Kıza geçerim çantada keklik hahahah böyledir bana kalırsa seni başkasıyla da aldatıyor olabilir yol yakınken dön pişman olursun yoksa

0|0
    0|0
  • Fake hesabın sana ait olduğunu söyle ve Mantıklı bir açıklama bekliyorum de, duruma göre hareket edersin.

0|0
    0|0
  • Et bakalim

0|0
    0|0
  • Gerisi genişliğine bağlı ne diyelim

0|0
    0|0
  • Adam sevgilim yok demiş daha ne olsun hahah. Seni koca bir hiç koca bir sıfır olarak görüyor ve sende glmiş buraya böyle bir soru soruyorsun.

0|0
    0|0
  • Ayrılmalısın tabii ama ayrılmazsın biliyorum. Aldatan daha değerli oluyor gözünüzde :)

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Ee Zahmet olcak

0|0
    0|0
  • Salla gitsin senin fake hesabına bile kanan insandan bak adam bile demedim fark ettiysen tek kelime vur tekmeyi.

0|0
    0|0
  • oda seni seviyordur ayrilma bence. ama aldatiyor ya da cok rahat aldatabilecek kapasitede bilesin

0|0
    0|0
  • Gidin parkta oynayın aşk neyinize leyn

0|0
    0|0
  • Sevgilin miydi yoksa daha başlangıç aşamalarında falan mıydı

0|0
    0|0
  • Seviyorsun tamam çok güzel. Arkadaş aldatmaya meyilli demek ki fırsat bulduğu anda çekinmeden yapıcak. Sorun olmaz benim için diyosan midem kaldırır diyosan devam et

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• A -- ''Nasıl yaparsın bunu bana? Ne demek sevgilim yok? Beni kaç kez aldattın he, söylesene!!''
    B -- ''Ben fake hesap üzerinden beni yokladığını anladım zaten. Sinirlendim ve sana böyle ceza vermek istedim. Asıl sen ne saçmalıyorsun be? Sen bizi yaw he mu sandın kızımmm''

Felan falan gidecek senaryo. (Çok örneğini gördük çevremizde, bil yani)

0|0
    0|0
  • Ayril

0|0
    0|0
  • Eğer seni gerçekten sevseydi yok dermiydi arkadaşım kendine bunu yapma ve hemen şu dakika ayrıl defolsun gitsin..

0|0
    0|0
  • bence ayrılma ama kesinlikle ben seni fake den işletim falan da deme böyle yanındayken falan dikkat et başkasına bakiyosa eskisi kadar senle ilgilenmiyosa ayrıl

0|0
    1|0
  • Arada güven yok ve ciddi bir iki yüzlülük var ayrıl. hatta o konuşmaların fotosunu at.

0|0
    0|0
  • Terk et

0|0
    0|0
  • Deniyorsunuz adamları gerçek yüzlerini görüyorsunuz afferim devam böyle

0|0
    0|0
  • Ben bir dakika bile durmazdım. Sevsem bile. Demek ki sevgini hak eden biri değil. Bugün bunu yapar. Yarın kim bilir ne yapar

0|0
    0|0
  • tabiki et hala soruyo musun

0|0
    0|0
  • Aldatmaya meğelli bir tipi var dikkatli ol derim. Çok seviyorsan işi yavaştan ciddiye bindir ki kapmasın kimse

0|0
    0|0
  • Terket

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Direk söyle bence yaptığın şeyi utanması gereken o olduğu için. Hem kendini biraz salak hissetsin

0|0
    0|0
  • tam göt ayril

0|0
    0|0
  • Ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • Ona ciddi bir şekilde seni gerçekten sevip sevmediğini sor
    Belkide o fake hesaptan senin olduğunu anlamıştır o yüzden öyle yazmıştır

0|0
    0|0
  • Terk et tabii bu da soru mu..

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığı birine dogru cevaplar vereceğini mi düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • 3ay

yani ayrılmalımıyım

• 3ay

İşletildiğini nerden bilecek. hem neden doğruları söylemesin ki. yalan söyleyince eline ne geçecek

• 3ay

@15-03-2016 genelde tahmin edebiliyorlar yalan söyleyince karşısındakini ölçecek

• terk et direk.

0|0
    0|0
  • Yok demıs daha ne dusunuyosun

0|0
    0|0
  • bekleme bile terket arada olmasi gereken guven yok anlasilan sen seviyosun ama kiz seni sevmiyo😢😢

0|0
    0|0
Yükleniyor...