Polis olannnlarrrr?

ARkadaşlar lisans eğitimimi tamamlayınca polis olmayı düşünüyorum. Aileden de baya destek var polis tanıdıklarımız vs var. Fakat ben kadın polis diye geride tutulan tiplerden olmak istemiyorum. Üniformamı giyip masa başında çay kahve yapacaksam hiç olmam. İÜ İktisat okuyorum kendi işime bakarım. Bu konuda da bilenlerden yardım almak istiyorum. Geri planda kalmamak için ne yapmak lazım ya da her kadın polisi geride mi tutuyorlar? Bilgilendirirseniz sevinirim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sakınnnn polis olma hayatını mahvedersin kendini bitirirsin. Günde 12 saat çalışacaksın. Tatil günlerin belli ile olmayacak. Ne zaman tatil olacağını bir gün önceden öğreneceksin. Olay olduğu zaman seni göreve çağıracaklar yani tatilde bile çalışacaksın. Senede 15 gün izin hakkın var onları bile kullandırtmayacaklar. Zaten teşkilat içinde yükselebilmen için çok sağlam torpilinin olması lazım. Şark görevlerin olacak. Doğuda şark görevini yapıcaksın yıllarca. Ordan oraya ordan oraya sürükleneceksin. Saçma sapan bir ilde olay olacak seni il dışına göreve çağıracaklar gecen gündüzün belli değil. Nöbetlerin olacak. Teşkilat içinde zaten çok fazla adaletsizlikler var. Eğer bunları göze alabileceksen ol ne deyim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani söylediklerin beni korkutmuyor. Keşke öyle olsa. Masa başında bırakırlarsa hayatım mahvolmuş olur asıl. Tabi herkes benim gibi düşünmeyebilir.

• 3ay

Şehitlik gelinebilecek en güzel mertebe. Herkese nasip olmaz.

• 3ay

sen bilirsin

En İyi Kız Görüşü

• benim ablam konser hiçte geride değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vucut ve spor alışkanlığı çok önemli bu konuda

0|0
    0|0
  • olursun dert etme

0|0
    0|0
  • Ve olmayanlarrrrrrrrr?

0|0
    0|0
  • ben polisim ama kadınlar çevik kuvvette hariç genelde geri plandadır malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...