Hayatımı yazmak istiyorum ama nereden nasıl başlasam?

Hayatımı yazmak, kaleme almak istiyorum. İlerideki bana armağan olsun, torunlarıma hatıra kalsın diye. Dandik yazı stiliyle deyil yıllarca düzenli olarak emek verip güzel birşey çıkarmak istiyorum. Hayata iz bırakmak için. Ama başlayamıyorum. Yazarlığın kuralları nedir? Nasıl yazılır, nereden başlanır? Ne yapsam?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine sorular sorarak başlayabilirsin. İlerideki sen için daha iyi olur sorulara vereceğin cevapların zaman içindeki değişimini görmüş olursun😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende yazarı. Yani toman açısından
    Şöyle ki başka romanlardan yardım al ve yazman 1 yıllını alır düzenlemesi falan var ve hemen yazma ilk önce küçük hikayeler yaz yani geliştir kendini daha iyi bir anlatımın olması için. Ve sabırlı ol.

0|0
    0|0
    • 3ay

toman açısından derken? orasını anlamadım birde bende yazarı diye bir kitap felan mı var?

• 3ay

Biliyorum zor ama bunu yapmak istiyorum uzun süredir yazar olacağım anlamında deyil yazarsam sürekli kitab yazıcam anlamına gelmiyor ilk ve tek olucak gibi hissediyorum ama yazmalıyım bunu inşallah başlayabilsem.

• 3ay

Yazarsın bişey olmaz rahat ol :)

Erkekler Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• hayatının dönüm noktası olan yerden başla bence

0|0
    0|0
  • Çocukluğundan başla ya da soynağacınızdan da olabilir

0|0
    0|0
  • öncelikle kaybettiklerin ve kazanmaya basladıkların seylerden baslamalısın.

0|0
    0|0
  • Dogumdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...