Sizce dovebilir mi?

1 yillik lisansli boksor 5+adet sokak serserilerini dovebilir mi? Lisansli boksor ben oluyorum. Arada sokak serserilerinden laf yedigim oluyor ama alt edebilir miyim diye de dusunuyorum. Sizce ne yapmaliyim?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende zamanında 16-18 yaşıma kadar boksla ilgilendim bir klüpte lisanlı bir boksör'düm sadece 1-2 maça çıkmıştım. Teknikleri öğrenince ayrıldım evde antreman yapıyordum. Gelelim senin konuya mesela özgüvenin ve yeteneğin varsa karşında kim olursa olsun istediğin olur şöyle birşeyde var 5 kişi aynı anda saldıraya geçerse hızlı olmak lazım eğer bıçak tarzı vs işin işine giriyorsa boks fayda etmeye bilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben agir siklet boksorum gucluyum vurunca indiriyorum ancak biraz yavas kaldigim da oluyor kilomdan dolayi

• 3ay

Valla kimseye guvenilmez bu devirde. Gercek delikanlilar kalmamis. Sokak malesef ring gibi degil istedikleri her seyi yapabilirler o da sans artik

• 3ay

Kardeşim ben sokakta büyüdüm neler gördüm neler kendimi savunmak için birçok şeye gittim sena yarar olsun diye anlatıyorum. Sersesi zaten öyle g. tüne güvenmediği için bıçak vs taşıyor insanı bu tedirgin ediyor yoksa bir b. k değil bunlar zaten öyle delikanlı takılsa laf falan atmaz. Ya tek bulup komalık edicen başka çara yoksa asfalta yapıştırıcan Kolay gelsin sana

Kızlar Ne Diyor 1

• 20 kişiyi birden döversin 5 nedir ya :D

0|0
    0|0
    • 3ay

O kadar da degil :D bu gune kadar rekorum ayni anda 3 kisi oldu zaten ceneye kroseyle bitirdim islerini ama o kadar cok kisiyi bilemem :D

• 3ay

döversin.. döversin biraz kendine güvenmen gerek sadece

Erkekler Ne Diyor 10

• Boksörün becerisi ve deneyimine bağlı. Lisanssız olupta eşek sudan gelinceye kadar dayak atacak boksörler vardır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yetenekli olmayan bir boksore hocalar maca cikarip lisans vermezler

• .. bile korsun. Yanina birini al yok et ortaligi

0|0
    0|0
  • Dovemez lisansli olmanda bir sey degistirmez hele ki 1 yil bir sey ifade etmez
    Judo yapiyor olsan o zaman olurdu cunku savunma yapiyormussun gibi ama tam tersi

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama maclara cikiyorum 6 macin 4unu kazandim gayet yetenekliyim

• 3ay

Maclara cikiyorsun da kendi liginde olan insanlarla yapiyorsun sonucta :) Fazla buyultme bu kadar

• Doversin dovmesinide Biri kalleslik yaparda bicagi karirsitirsa O zamn Kotu Olur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Haklisin bunlar delikanli degiller

• Cesaretli davranırsan alırsın.

0|0
    0|0
  • Kaç maça çıktın

0|0
    0|0
    • 3ay

6 maca ciktim bugune kadar 4unu kazandim