Bu dünyaya tekrar gelseniz ne olarak doğmak isterdiniz?

Ben kuş olmak isterdim özgürce uçabilmek tüm dünyayı kanatlarımla gezip görmek...

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Ara sıra erkek olmak istediğim oluyor. Bazı zorluklarda anlarsınya, regl döneminde, kuafor işlerinde, sıcaktan bunalınca istediğimiz zaman erkekler gibi üstsüz kalamadigimda, gece dışarda erkekler kadar rahat gezemedigimde, saçım uzun olduğundan sıcakladigimda, erkeklerin uzun saçı yapma derdi olmadığında benim saçlarımla boğuşuyor olduğumda falan filan yani ama yinede cinsiyetimden memnunum. : D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadın olarak gelmek isterdim

0|2
    0|0
    • 3ay

kestirip kadın olabilirsin bülent ersoy gibi :D

• 3ay

soruyu espri olsun diye mi sordun yoksa böyle bir durumda olsaydık yani seçme şansımız olsaydı diye gercek görüş almak için sorduysa benim görüşüme dalga geçmen yersiz olmuyormu acaba bülent ersoy gibi bir şey söz konusu değilsenin soruna göre gerçek kadın olma tercihinin nesi yanlış sen bak ne güzel kuş olmak sitemişsin değilmi

diyeksin şaka be kardeşim niye atarlandın bu kadar diye ama diğer yorumlara verdiğin akılcı cevaplara ithafen alındım yani

• 3ay

alınma kardeş elbette görüşüne saygım var :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 19

• Denizlerin altında gömülüp kalmış bir taş olmak isterdim.

0|2
    0|0
  • balina derdim ne güzel usulca yüzüyorlar beslenmeleri cok kolay karışanı yok rahat hayat ama o hayvanları rahatsız eden insanlarda var balinaya kadar avlıyorlar artık be

0|2
    0|0
  • Özgürlüğünü idrak edebilmen icin iradeli bir canli olman lazim. Kuş olursan mal mal ucarsin oyle sonra havada keklik gibi avlanirsin da keske tekrar dunyaya insan olarak gelseymisim bile diyemezsin 😊

0|1
    0|0
  • İnek , beni kesip yesinler insanlığa en büyük fayda bu. Yaşasın mangal

0|1
    0|0
  • Aslan.

0|1
    0|0
  • Populer biri olmak isterdim ama kendim için değil onun gozune girebilmek için..:(

0|1
    0|0
  • Ağaç pigmesi ( tembel hayvan)

0|1
    0|0
  • Uzaylı. İnsanoğlunun ağzına s*çardım.

0|1
    0|0
  • aslan 😁

0|1
    0|0
  • Ben halimden memnunum :) başka birşey olsaydık da insan olmak için can atardik

0|1
    0|0
  • Kelebek :-) bu dumyanim kahri cekilmez

0|1
    0|0
  • Karınca.

0|1
    0|0
  • Gelmek istemezdim.

0|1
    0|0
  • kral kertenkelesi