Yolda yürüttü ve hesabı ödemeden kaçtı böyle olunur mu ?

arkadaşımın sevgilisi ve ben cafeye gidecektik arabasıyla gelip almadı bile bizi , kendisi arabasıyla geldi. fakir de değil zengin mal varlıklı biri ama acayip cimri. kafeye oturduk birşeyler içtik sonra telefon geldi buna , ben kaçar dedi defoldu gitti hesap bana kaldı böyle ayıp etmeyin ya erkekler çok hainsiniz!! böyle olan var mı ya hala?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• ulan elalım usagı cimri cıkyor güzel kardeşim cıkıyor gene heasp erkeklere kalıyor bir tane serefsiz yuzundne bizim ne sucumuz var o karaktersiz se biz ne yapaılm ya zengin olması bişey ifade etmez adam olucak ilk önce hesabı bayan ödeten adam kahpedir benim gözömde

1|0
    0|0
    • 3ay

çok haklısın ya helal olsun sana

• 3ay

bu yusden lutfen genelleme yapmayali. bir tane serefsiz yusunden butun erkekler boyle demeyelim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ulan Biz cebimizde 3-5 kuruş olsa bile zorla onuda Hesap ödetmemekten veriyoruz adamın yaptığına bak o adam karaktersiz ama çoğu erkekte bulamazsın ama ha Bazı kızlar alışmış oluyor erkeğin hesap ödemesine alıştıkça alışıyor ödetiyorda ödetiyorda davranışlarından falan iyice sinir oluyorsun o zaman işte kızlara bırakıyorum ödemeyi böyle kedi gibi ortada kalıyor ne yapacaklarını bilmiyorlar seve seve ödüyorlar ama sonra surat asıyorlar ama yıllarca biz ödüyoruz 1 kere hesap ödeyince birsürü surat söylemeye dili yok ama surattan anlaşılıyor yapmayın kızlar :D herkes eşit demeyi biliyorsunuz ama hesap ödetmeye gelince erkek :) ama o çocuğun yaptı ayıp

0|0
    0|0
    • 3ay

iyide buluşmaya hem çağırıp , hemde gelince ödemeyen erkek mi olur be

• 3ay

Tamam da arkadaşın sevgilisi diyorsun büyük ihtimal arkadaşın o çocuğa neler ödetiyor :D bıkmılştır belki :)

• Asıl sen gibi yancilar var mi hala? Mk iki sevgili bulusuyor sen dis kapinin dis mandali ne isin var onlarla?

0|0
    0|0
  • Masaya çıkarıp bir 50 lira koyamamış mı. Numara o taktik taktik.. sana oyun yapmışlar hesabıda sana itelemişler.

0|0
    0|0
    • 3ay

hayır önce arkadaşımla ben buluşmuştuk yoldaydık, aradı ille de buluşalım üçümüz kafede diye tutturdu , yürüttü bizi kafeye kadar... sonrada arabasıyla geldi kendisi! ardından da yedi içti kaçtı

• 3ay

boşver at çöpe gitsin

• çulsuzun teki demek b0k herif

1|0
    0|0
  • erkek olmakla Adam olmak arasında fark var

0|0
    0|0
  • Nasıl zengin oldu sanıyon hsjdjs

1|0
    0|0
  • Hayır öderim...

0|0
    0|0
  • Her erkek öyle karaktertersiz değil bizim kitabımızda kadına hesap ödetmek yoktur...

0|0
    0|0
  • Hep erkekler ödemek zorunda diye bir kural yok. Madem onun çağırdığı yere gidiyosun bunuda düşüncektn

0|0
    1|0
    • 3ay

ne biliyim böyle hayvan olacağını

• 3ay

İşte niye hayvan olsun? Bir kerede sen öde. Zengin diye illa ödemek zorunda değil. Sende çalış sende kazan.

• Para ya tipe atlayın sonra erkekler çok hain siz çok düzgün namuslu alçak gönüllü insansınız hep erkekler suçlu

0|0
    1|0
  • Çıktığın dallamaya söyle bunu, genelleme yapma.

0|0
    0|0
    • 3ay

yapmıyorum kimisi var 200tl lik hesabı bile gider öder, kimiside yer içer zıkkımlanır ödemez işte fark bu.! buluşmak için çağırıp ödememek ayıp değilde ne

• 3ay

Ayıptır tabi, bir kadına hesap ödetmek erkeklik kitabında yazmıyor.

• Ne olacak sen ye iç erkek ödesin?

0|0
    0|0
    • 3ay

olurmu öyle şey madem geliyor içiyor ödemek zorunda

• 3ay

2 tane arabası var motoru da var ama bir hesap ödemeye parası yok :D

• 3ay

him anladim sende odeyecek birini bul o zamann 😂

• Erkekler çok mu hainiz? Siz vajinanıza kadar etek giyip meme uçlarına kadar dekolteli kıyafet giyip millete istediklerini aldırırkende diyomusun kadaınlar olarak çok hainiz diye? Onun yaptığı ayıp evet bu arada

0|0
    1|0
    • 3ay

ne alaka bu dediğin ! bu sorumla ne alaka ki saçmalama

• 3ay

Erkeklere hain diyosun çünkü ondan dedim. sen hiç dışarı çıkmıyon gliba hiç hemcinslerini görmüyon galiba.

• Zaaaaaa😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki sana sinir olmuştur aramızda ne işi var diye

0|0
    0|0
    • 3ay

geliceğimi biliyodu

• 3ay

Bildiği için sevgilisini de almamıştır

• 3ay

zaten ilk baş ben arkadaşımla buluştum, oda aradı yanında kim var dedi gizli pembe var dedi o da , kafede buluşalım üçümüz dedi

• zenginler hep böyle cimri

0|0
    0|0
  • Bu kötü olmuş :D

0|0
    0|0
  • biraz uynaıkmış

0|0
    0|0
  • Terbiyesizz

0|0
    0|0