Neden insanlar mutsuz eder?

Detaya gerek yok sanırım soru gayet açık en güvendiğim dediğin bile neden kırar neden mutsuz eder insanı?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• insanları takmazsan mutsuz olmazsın

0|1
    0|0
    • 3ay

Valla haklısında ağırıma gidiyor bazı şeyler

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü birilerine yararlı olman lazım ya güldürmen alzım ya dert paylaşman lazım vasıf olayın olmak zorunda yoksa basıyorlar tekmeyi üzüyorlar insanı illa parasal olur başka birşey olur yararlı olman gerekiyor yani çıkar ilişkisi oluyor

0|1
    0|0
    • 3ay

Kardeşim inan herkesin yardımına koşarım herkese zaman ayırırım kendimden çok herkesi düşünürüm ama bu sefer işleri düşen arkadaş moduna giriyolar

• 3ay

öyle dostum işte sen değer vermiceksin o zaman insanlara bende öyleydim bu sefer değer vermiyorum kimseye Gayet kafam rahat

• 3ay

Bu saatten sonra kimse umrumda değil valla herkesi sildim

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu bilmek ne isine yaricak ki

0|1
    0|0
    • 3ay

O insanlara fırsat vermem ben kendi kendime küçük şeylerle mutlu olabilirim mesela

• 3ay

yeni arkadas edin

• 3ay

Amaan tek olucam hiç gereği yok boşver

• Belkide isteyerek yapmiyolardor

0|1
    0|0
    • 3ay

Kırdıklarının gayet farkındalar üstüne bir de gülüp eğlenip dalgaya vuruyorlar 6 7 senelik kardeşim dediklerim yapan

• 3ay

Bosver ya takma karsina daha iyi insanlar çıkıyor emin ol

• 3ay

Bilmiyorum iyi insanlara kapım açık inşallah iyi insanların karşısına hep iyiler çıkar

• ' İnsanlar kendi çıkarları için yaşar ' bu yüzden.

0|1
    0|0
  • bencil davranip sadece kendilerini düşündükleri için kendisini mutlu karşısindakileri mutsuz eder

0|1
    0|0
  • insanlar mutsuz etmez bizim beklentimiz fazla olur

0|1
    0|0
    • 3ay

Beni gayet açık açık kırdılar öyle deme

• 3ay

o haddi vermek senin elindeydi

• 3ay

Artık onlara her konuda yardım edebilecek bir arkadaşları yok bu onlara yeter diye düşünüyorum azarladım sildim hepsini arkadaş felan kalmadı daha

• Öylee

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...