Bu babamin yaptığına ne denir ben diyecek bir soz bulamadim siz bulun?

Arkadaslar 10 lira fasla vermedi benim icin beraber bursadan manisaya gidicektik beraber is yaptik yorulduk baba dedim gel 10 lira fazla verelim kamil koc ile gidelim yok dedi efe turla gidicez fakat kendi sulalesinin 20 kisilik 400 liralık yemek hesabini odedi unibersite ogrencisiyim bana 550 lira gonderir 600 olsun dedim annenden alirim 50 lira oyle yollarim dedi sonraki ay yine 550 gonderdi ama amcama 3 milyar para gondermis oz oğluna boyle cimrilik yapiyor 400 lira devlet kredisi aldim diye 800 gonderirken 550 lira gondermeye basladi ama amcamlarim 3 ay kredisini odemis simdi ben napayim ne diyeyim bu duruma

Güncellemeler:
3ay Babamin maasi 7 bin lira bu arada
3ay Ne diyorsunuz arkadaslar?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yine verdiğine dua et, bazı insanlar böyle işte babalığı herkes kaldıramıyor. Ben senin aldığının çeyreği kadar bile göremiyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana niye gondermiyor durumunuz mu iyi degil

• 3ay

Kardesimle bana da ayni sekilde para yok kemerleri sıkıyoruz diyor dedigin gini dünyanın parasini yolluyor bize ne demezsin

• 3ay

Allah aile dahil kimseye muhtaç etmesin valla, bugünler de geçer nasılsa.

En İyi Erkek Görüşü

• sende aç gözlüsün o ne olacak

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne ac gozlulugu 2 hafta amelelik yaptik beraber toprak kazdik tesisat borusu dosedik kanalizazyon pisligi temizledik isi bitirdik manisaya gidicez 10 lira fazla olsun rahat gidelim dedim olmaz dedi 2 gun sonra 400 liralik hesap odedi neyin ac gozlulugu bu

• 3ay

göt sensin kardeşim

• 3ay

aç gözlü i bne

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklisin

0|0
    0|0
  • Evlatlıkmısın onu sor derim

0|0
    0|0
  • benim babam da aynı.. ne denir bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Amcanlara para mi gonderiyor yoksa benimki gibi cimri mi

• 3ay

Ozelden yazar misin rica etsem

• 3ay

Yazamasin cunku soru acik degil onu unutmusum😀

Erkekler Ne Diyor 1

• baban başkalarına iyilerden kardeş yapacağın fazla bişey yok Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...