Polislikte başörtüsü yasağının kalkmasına kuduran solcuları görmekteyim forumda 😂 , siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Polislikte başörtüsü yasağının kalkmasına kuduran solcuları görmekteyim forumda 😂 , siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Demokrasiyi hazmedemeyenleri görmekteyiz..

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Halkın seçimine barbarlık yobazlık koyunluk diyen insanların demokrasi adı altında kendi dediklerini yaptırma çabası gerçekten çok komik oluyor anca kudururlar onlara neyse başkasının başörtüsü

0|1
    1|0
    • 3ay

👏👏👏
      Çok dogru söylediniz takdir ve tebrik ediyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Uygulama güzel de şehit sayısı artınca bir konu lazımdı millete tam zamanı oldu bence. Önce ülkeyi terörden kurtarın ülke savaş halinde sayılır derdiniz bu mu? Ayrıca bu bir özgürlük değil kardeşim sen piercing takmaya da izin veriyorsan buna özgürlük denilir. Bu bir kesmin oylarına oynamak hepsi bu yoksa bana ne polis isterse cübbe giysin.

0|1
    0|1
    • 3ay

Bu konu şehitlerin intikamını almaya engelmi?

• 3ay

Tüm kanunlar meclisten geçer ancak bunların ön hazırlıkları mecliste yapılmaz genel olarak meclise sunulur meclis ya onar ya da reddeder.
      Ayrıca bende iş verenim nasıl oldugunu iyi biliyorum. Yol ve yemek asgari ücret veren yerlerde hala devam ediyor siz kaldırdıysanız bilemicem

• 3ay

Ben kaldıramam zira ben global firma olduğum için yurt dışı teftişlerim var, bu arada hatalısınız araştırmalar meclis komisyonları tarafından yapılır ki bu durumda tüm sonuçların mecliste okunmasını gerektirir ama artık öyle bir olay yok tabi bu dediklerim demokratik meclislerde birileri evet diyor geçiyor kanunlar. Kanunlar çıkmadan önce devlet kurumu araştırma yapamaz sadece meclis organları yapar ve bu meclis organları da milletvekillerinden oluşur. Dolayısıyla meclis bu işle uğraşır kardeşim. Bu arada sen ben kaldırmasam nolur ki gariban anadoluda ne yoll ne yemek alabiliyor evden getirdiklerini yiyorlar aralarda anadoluya gittiğimde gördüklerim fena.

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla herkes eşit bu ülkede laiklik adi altında milletin bas örtüsüne laf edemez hic kimse biraz saygi birazda edep sizden hic bir eksiklikleri yok hatta fazlasi var vicdan olarak.

0|1
    1|0
  • Ne haliniz varsa görün fakat bu demokrasi değil karşı ataktir.
    Tabi dileyen başörtüsünü taksim dileyen mini etek giysin sonuç itibariyle değişmeyecek tek şey bu ülkede iki tarafinda birbirinin burnundan getirdiği. Ülkede demokrasi ve özgürlük denen bir şey yok. Ülkede başa gelen kimse ben canımın istediğini yaparım var.

1|0
    0|0
  • Kötü oldu 😡😡😡

2|2
    3|3
    • 3ay

milletin basörtüsü batiyomu sana kötü oldu milletin basartüsünden sanane

• 3ay

seninkisi görüs olamaz sen tanrimisin, eger dincilik diyorsaniz ozaman ülkemizden defolun gidin eger laiklik demokrasi diyorsaniz basörtüsünede karisamazsiniz siz kimsinizde tanri gibi millete karisiyorsunuz bukadar geri birisi olamaz

• 3ay

@Adsızon ya boş yapma kaybol

• Destekliyoruz çok şükür ki

0|1
    1|0
  • Solcusu sağcısı yok herkes özgür olmalı

0|2
    0|0
  • ne demek hazmedememek esas siz laikliği hazmedemiyorsunuz

2|1
    2|1
    • 3ay

laiklige karşı bir durum yok burada.

• 3ay

Benim yorumuma bakarak mi yorum yapiyon artik kisasa kisas mi 😂 birde göz kirpiyor laf atmis gibi 😂 Ogrenememis düşünmekle kalmissin galiba biraz geliştir ac kendini milletin özgürlük hakkina karisan biri laiklikten bahsetmesin bize bizde biliyoruz laiklik demokrasi özgürlük hak adalet nedir diye ama sizin gibi beyni bos sadece muhalefet eden bir kesim olunca isimz biraz uzuyor yine yapiyoruz yapacagimizi 😃

• 3ay

Muhalefen eden kim pardon?
      şu an başımızdaki hükümet verdi bu kararları ve karşı çıkan sizin gibiler.. Kimmiş muhalefet. d
      Özgürlük ve demokrasi anlayışınızıda çok güzel görüyoruz. Ayrıca yorumuna bakarak derken? Hicbise anlamadım , biranda atladın ortaya hayırdır görüs sahibinin yan hesabımısın. d

• Oyu bu şekilde toplayan bir partinin bunu yapmasına şaşmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Afkursunlar anca 😂

0|1
    1|0
  • Ya ben hala inanamıyorum bu bilginin gerçekliğine. Ay ben şok. 😊😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Demokrasi çomarın ağzına da hiç yakışmıyor :d

2|0
    0|1
    • 3ay

Evet şekil a da görüyorum şu an

• Başörtüsünden sonra tüm vücut karbon fiber kaplama yasağı da kalkarsa hiç şaşırmam

2|1
    0|1
    • 3ay

Espri yaptı beyin özürlü, hazmedememek boyle birsey

• 3ay

Ne ara rolleri değiştik ya? Gerici ben mi oldum bu sefer?

• 3ay

Herzaman sen ve senin gibilerdi zaten. Ne zaman demokratiklesme adına bir adım atılsa bunlar hep size battı. d
      Herneyse bu kadar yeterli uğraşamıcam bye

Yükleniyor...