Rezil olduğunuz bir anı anlatır mısınız?

Soru basit ama etkili 😂😂
Hadi dökülün bakalım canlarr 😂😊

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Birgün istiklal cad'sinde yürüken bir telefon geldi ve konu sinirimi çok bozan ve beni zıvanadan çıkaran bir durumdu telefonu kapattım o konuyla ilgili mesaj yazıyordum o sırada önüme dikkat etmeden yürüdüğüm için karşıdan gelen bir adama çarptım adama tam odaklanmadan sinirle Hayatımda belkide hiç kullanmadığım bir cümle olan KÖRMÜSÜN ÖNÜNE BAKSANA cümlesini kullandım. ve adam ÖZÜR DİLERİM KÖRÜM DEDİ ben tabi yerin dibine geçtim hata bendeydi ama adam özür diliyordu bu sözden sonra telafi edebilmek mümkün olmuyor.

2|0
    0|0
    • 3ay

Okuyunca içimde bir burukluk oldu ya :(

• 3ay

Off çok kötü yaaa keşke deseydin kusura bakmayın benim hatam önüme bakmadm diye

• 3ay

@benaslındayoğumm
      dedim tabikide binlerce kere özür diledim ama bu özür dilenerek affedilecek bir durum değilki kişinin bir engeli üzerinde söylenen bir söz ben özrü dilediğim zaman bile adam önemli değil beyefendi benim hatam bende dikkat etmedim falan dedi. içime sinmediği için adam ne kadar lütfen yolunuzdan kalmayın desede adamı gittiği yere kadar eşlik ettim

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilimle ilk tanıştığım gün benim hayatımda yaşadığım en rezil gündü. Buluşmaya gitmeden önce odamda 1 şişe angora kırmızı şarap vardı. Tadı leş gibi olmasına rağmen yazık olmasın diye içtim. Akşam buluşma kararı aldık. Gittiğimiz yerde bir bira içtim biraz da salata yedim. Ardından başka bir mekana geçtik, orda da 7 tane shot attım karışık. Sonra yetmedi bir bira daha içtim. Bu kadar alkol bende bilinç kaybı ve mide bulantısı yarattı haliyle. Masadan kalkarken bir kıza omuz atıp kavga çıkarmışım, bütün mekan beni izlemiş. Ben hatırlamıyorum ama daha ilk buluşmada, öncesinde arkadaşlığımız dahi olmayan bir insana karşı kendimi çok rezil hissettim. Sonra beni yurda bırakmak için taksi çağırdı. Defalarca kez taksiden inip kustum otobanın ortasında. Sonuncuda artık yürüyelim arabaya dayanamıyorum dedim, bir posta daha kustum. Kusarken peçete istemişim, o da kolunu uzatmış yardım istediğimi sanıp, ben kolunu tutup üzerine kustum. Böyle de iğrenç bir insanım.

1|0
    0|0
    • 3ay

off off bacımm o neydi öyle demekki çok içmemek lazımmış bide daha önce tanımadığın biriyle ilk kez görüşüceksin yavaş olman gerekmez miydi:)

• 3ay

@İstanbulhavası yok biz sınıf arkadaşıydık sadece haftalar boyu neredeyse hiç muhatap olmamıştık. Ve arkadaş olarak buluştuk zaten. Ama doğru diyorsun alkol bütün kötülüklerin anası 😂

Erkekler Ne Diyor 20

• Iş çikışı kalabalikta metrobus merdivenlerinden inerken dikkatli oku.. önümdeki kızin ayagına her sol adımda péşisıra 3 kere bastim 😅 ilkinde ayakkabisi cikar gibi 2. sinde haflf sendeledi 3. sünde yanindaki adama destek alıp arkasini dönerek- YOHAMINAA YAA diye bagirdi. Dedim kusura bakmayin b3nide arkadan itiyolar. Arkamdakide ben sana dokunmadim bile diyor 😅 vay ben ölem. Sonra turnikelere geldi bu ben hala arkasindayim akbil i basti yetersiz bakiye. Ikinci bir kart daha cikardi oda yetersiz bakiye musaade istiyerek ben basyim buyrun gecin dedim. Iceridede odesmisizdir umarim dedim el sikistik tebessum etti o yoluna ben yoluma 😅

1|0
    0|0
  • bir keresinde fena üşütmüştüm. Benim gibi olanlar bilir. Gaz çıkarma değil ama onun gibi bir ses geliyor karından. Neyse iste biz de kizlarla oturuyorduk sınıfta. Bir anda bir ses çıktı karnımdan. Osursam daha az çıkardı. Kızlar osurdum sandı.. ama çaktırmadılar ben ise yerin dibine girmiştim. s

1|0
    0|0
  • Özel Kadıköy Florance Nıghtıngale Hastanesinde işe girmiştim gökçede evraklar hazır mı sor dediler. Gittim gösterdikçleri masaya gökçe hanım evrakları varmış dedim Adamda gökçe benim dedi. Gökçe bey evrak varmış sanırım dedim 😂 pot güzel kırdım

2|0
    0|0
  • hatırlayamadım :)

1|0
    0|0
  • Hava yağmurluydu otobüse bindim üniversiteden bir kız arkadaşımı gördüm konuştuk falan bugünde çok tarzsın karizmatiksin dedi bende teşekkür ederim dedim tam otobüsten iniyoruz ayakkabımın bağcıkları hiç birşey yokken birbirine girdi ve sonra hüsraaağn 😬🙄😅 Ama gülmekten alamamıştım kendimi ulan 😂

1|0
    0|0
  • nayır😒

1|0
    0|0
  • Maçı kazandırıcak son üçlüğü attım ama içinden çıktı 12 sayı geriden çevirmişim maçı gerçek salon müsabakasında amatör lig 17 yaşındaydım

1|0
    0|0
  • Anlatmam.

1|0
    0|0
  • sallamıyorum o tür şeyleri

2|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum shjhs

1|0
    0|0
  • Sahibem ceza olarak 3 gün kilitli bırakmıştı geldiğinde berbat haldeydim o zaman rezil olmuştum işte.

1|0
    0|0
  • Oral yaptığı sırada ağzına osurdum

1|0
    0|0
  • kızın poposuna herkes ortasında şaplak atmıstım :)

1|0
    2|0
  • anlatmam ;)

1|0
    0|0
  • bir toplulukta pırt yapmıştım 🙈

1|0
    0|0
  • Kaldirimda yuruken milleti keserken köşesine takilip saçma sapan hareketler yapmisdim dusmemek icin

1|0
    0|0
  • Çok var

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Normalde sık sık rezil olmam çünkü rezil olacağım ya da ihtimalinin olduğu olaya girmem ya da dikkat ederim ama zaten ilk defa okulda böyle bir rezilligim oldu : D Neyse Ortaokul 1 mi 2 mi ne işte beden dersindeyiz baba. Kızlar erkekler ayrılmış tek halde sıra olmuşuz. Topu ayağımızla engellerden geçircez. Bende sıkılmışım bu ne saçma şey diye istesek gidip futbol oynarız yani. Bizim kızlarda embesl embesl gülerek, nazik nazik saçma sapan yapıyorlar. Sıra bana geldi dedim bu nasıl bir mallıktır topu şu koniye benzeyen şeyden acemi acemi geçiriyorlar. Bende hızlı hızlı yapiyim dedim 1...2...3 derken dalmışım top ayağıma takılmaz mı bende kapaklanmaz mıyım. Erkekler messi düştü bilmem ne diye dalga geçerken bazı bacım kızlar gizliden gizliye güldü bir kaç diğer arkadaşlarım yardım etti falan neyse fazla acımıyoduda o nasıl bir rezilliktir o bahaneyle revire gidicem diyip dışarı çıktım bir arkadaşıda benle hoca gönderdi yardımcı olmak amacıylan sonra çıktık dışarı ben bir durdum doğruldum. Dedi ln noluyo gelsene dedim ln yok olay yerinden uzaklaşmak amacıylandı :D Buda böyle bir rezillik anımdır ışte.

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum yaa öyle rezil olduğumu ama bir kere kantin sirasinda kendi saçımla oynuyorum söyle bir çektirdim diyorum niye acımiyor meğerse öndeki kızın saciymis

4|0
    0|0
    • 3ay

Bu çok iyiymiş ya 😂
      Ee kız ne yaptı?

• 3ay

Niye beee :D komple saçını çekmedim bir bpyle ince bir parçasini çektim o da pardon ded hani bor yere saçın sıkışır yaa onun gibi

• 3ay

AHAHSHDJSDOSODJSJ

• Hatırlayıp egomu çöktürmeyeceğim :D

1|0
    0|0
  • cenazede bağırarak horozdan kaçmam :D

3|1
    0|0
  • Ya ben küçüğüm henüz , cıtcıtlı badiler var bilirsin 😄😄😄😄 onu giyip cıtcıtlamayı unutmusum , sokağa cıktım öyle herkeste gülüyor noldu diye sormama kalmadan baktım ki arkamda birsey sarkıyor 😄😄😄 of ne rezil olmuştum

1|0
    0|0
  • Öğretmenler odasında düşmem 😂

1|0
    0|0
  • son bir kaç aydır rezil olmadım

1|0
    0|0
  • Bisiklet sürerken, bisiklet yolunda yürüyen bir adamın içinden geçtim resmen.

1|0
    0|0
  • jhavalı bir şklde yürürken yere yapışmam😂

1|0
    0|0
  • Burada da rezil olamam, kusura bakmayın. 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hangi birini söyliyim hsjsj

1|0
    0|0
  • Avm yürüyen merdivende ayagim takildi düstüm

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...