İnsanların canını nasıl yakarsız?

Ben genel de aciklarindan vurmayi severim bana kafa. tuttukları an da nakowt olurlar 😈

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben açıklarını önceden yakalamışımdır illa ki bir yerde beni sinirlendirirlerse o açıkları dökerim önüne bir daha cesaret edemez bana bulaşmaya

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• En yakınındakini vurarak ya da vurdurtarak :d şaka bir yana vur kafasına geçsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aynen insanları iyi çözdüğüm için zayıf noktalarından vurarım eğer canımı yakarlarsa

0|1
    0|0
  • insanların canını özellikle hiç yakmak istemedim bunu yapmak istemek ezikliktir bence. Zaten insanlar hakettiklerini bir sekılde buluyorlar ben elimi kana bulamam👍🏻 sözün gelisi😊

0|0
    0|1
    • 3ay

Hayir o yakiyosa sende yakmalisin

• 3ay

o yakmayı tercih ediyorsa bir daha yakmasına izin vermem karsılıgın onun canını yakmam. dediğim gibi elimi isteyerek kana bulamam ama birgün canı yanar hatta bu iyi davranısım onun vicdanını birgün mutlaka zorlar ben boyle dusunuyorum acelesi degılım o konularda 😊

• 3ay

mesela biri bana vırmaya kalksa kendımı korurum ama ben ona vurmam biri bana küfür etse kendimi korurum ama ben kufur etmem kımse bana ıstemedıgım bır kotulugu yaptıramaz benım de gücüm bu. ama kendimi guzel korurum tehlıkeyi gormeyi iyi bilirim

• onları umursamayarak

0|0
    0|0
  • İnsanların canini yakmak için zaten tavsiye istiyorsan normal değilsindir bir doktora görün derim 😑

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle değil o bir zarar verdigin de

• 3ay

Hm öyleyse umursamicaksin Tepki bile verme bir sure sonra bak nazil deliye donup kuduruyorlar demedim de 😃

• 3ay

😀😀

• Zaaflarını öğrenip bir bir kullanmalısın

0|1
    0|0
  • Insanlarin canini yakmaya calismam😒

0|0
    0|0
  • Beni kaybederler.

0|0
    0|0
  • Bu iyi bisey degil sana olan sevgisi azalir