Ne yapmalıyım görüşlerinizi bekliyorum?

Eşimle ailecek görüştüğümüz bir aile var zaman zaman biz onlara gidiyoruz veya onlar bize geliyor, şimdi bu adamla eşim aynı kurumda çalışıyorlar, eşiyle birlikte bize geldiklerinde hiç öyle erkek erkeğe veya kadın kadına muhabbet olmuyor, adam eşimle konuşuyor sürekli gülüp duruyorlar bende mecbur ya kendi başıma ya da onun eşiyle konuşuyorum, sizce çok mu kuşkulu dusunuyorum bana anarmol geliyor sizce? yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Adamın bakışlarından anlayamıyor musun eşini süzüyor mu

0|0
    0|0
    • 3ay

Süzmesini bilemem ama gelince hep onlar vakit geçiriyor sanki aynı yerde çalışmıyorlar

• 3ay

Ben de kıllanırdım

• 3ay

bir de eşimin giyimine de dikkat etmesi gerek beni hiç dinlemiyor yaz gelince hep kısa etek falan giyiyor

En İyi Erkek Görüşü

• Bence aralarında bir şey olsaydı senin yanında hiç konuşmazlardı. Onlar suçlu oldukları için direkt senin kuşkulanacağını düşünürdü. Ama yine de bunu en iyi sen anlayabilirsin. Adamın karına bakışları nasıl karının adama bakışları nasıl veya sohbet ne üzerine sohbet ederken birbirlerine nasıl hitap ediyorlar gibi..

0|0
    0|0
    • 3ay

Birbirlerine isimleriyle hitap ediyorlar konuşmaları da gündelik şeyler ama espri üzerine hep iş programı falan, yarınki kahvaltıyı veya yemeği bile konuşuyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sen yinede dikkatli ol eşine güvenebilirsin belki ama adamı bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle dusuncelerı bırden bıre oluşturmamışsın ya da sil at aklından yoksa aksama kadar aynı yerde durduklarını hatırlayınca kafayı yersın

0|0
    0|0
  • Ben olsam araya mesafe koyardim, bunu eşime söyler istemediğimi belirtirdim. Aynı kurunda çalışsin veya çalışmasin ben sahiplenirim arkadaş, be o öyle saçma sapan ilişkiler. Tabi herkesin bakış açısı farklı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ancak bize gelmemelerini engellerim ama aynı yerde çalışmalarına yapacak birşey yok

• 3ay

Sen bilirsin, ne gerekiyorsa yapılmalı. Yine de eşine güven derim ama ben hu devirde hemcinsime güvenmiyorum. Neler var neler. Bir çözüm bul artık.

Yükleniyor...