Erkeklerin çoğu neden tacizci?

Otobüste arkamda bir adam vardı. Süphelendim ben bundan zaten, acaba taciz etmek isteyecek mi diye iyice sokuldum yanına böyle deydim biraz baktım hosuna gitmeye basladı kızardı cünkü.

Sonra bagırdım buna naptıgını sanıyorsun sen diye yerin dibine girdi, ben bir sey yapmadım filan dedi ama kimse inanmadı bunu attılar otobüsten iyi oldu. Nedir bu ya çogu erkek tacizci :(

• Evet çoğu tacizci
    86% (19)23% (6)52% (25)Oy Ver
  • Tacizci değiller
    14% (3)77% (20)48% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• O çocuğun çok büyük psikolojik travma yaşadığına emin olabilirsin.
    Bir erkek için en gurur kırıcı şey, toplum içerisindeyken; kimseyi taciz etmediği halde tacizci yaftası yemektir.

a.disquscdn.com/get

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sana katılmıyorum iki orsbuuu çocuğuuuu yüzünden bizi ateşe atmana göz yumamam

0|0
    1|0
  • hem taciz ediyorsun adamı pislik

0|0
    1|0
  • o adamın yerinde olsaydım orda çakar tokatı yere sererdim seni. adamın suçu yok günahı yok sürtün azdır hatta ümit ver sonra bağır çağır senin yaptığının adı varsa burda söylenecek şeyler değil.

0|0
    1|0
    • 3ay

senin yaptığın gibi birşeyi bana da yapmaya kalktı biri ben geri çekildikçe üzerime geldi yaşlı bir kadın bastonu kıza bir vurdu herkesin içinde or... bu seni siye kız o an ne vuruyorsun bile diyemeden kafasını tutarak indi otobüsten

• Cinsel yaşamları olmadığı için saçmalıyorlar mk abazaları sdjdjd

0|0
    1|0
  • sensin asıl tacizci hem herife sokulup hem de edepsizce ortalığı ayağa kaldırmak ne demek.

0|1
    1|0
  • Kaşar seni.. Ada'mı azdırmışsın sana ç*akmadığına dua et allah islah etsin seni

0|0
    2|0
  • uyuza bak ya hem sürttür atama hem de bağır :)

0|0
    0|0
  • Bu ne perhiz ne hıyar turşusu kendin sokul dene adamı tacizci edin sonra utan aptal asıl tacizci sensn

0|0
    1|0
  • Sende az değilsin, ama taciz eden de oluyor tabi

0|0
    0|0
  • Yüzde 15 felan

0|0
    0|0
  • İğrenç bir insansın.

0|0
    1|0
  • ahahahaha hem. sokulmus hem adami attirmis otobusden ulan ne seytansiniz mk

0|0
    1|0
  • bir kadının lafına inanan erkeğin aklını skym

0|0
    0|0
  • Kızların çoğu neden teşhirci

0|0
    1|0
  • ya bırak sürtünmüşün herife bile bile rezil seni

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• SEN GERİZEKALI MISIN? ORTADA TACİZ YOK Bİ ŞEY YOK SEN DOKUNUYORSUN ADAMA. BU DURUMDA TACİZCİ SEN OLUYORSUN. YAZIK ADAM NE HALE GELMİŞTİR UTAN UTAN.

0|0
    1|0
  • Adama neden sürtünüyosun? 😂😂 hoşuna gider tabii. 😂 Ayrıca her erkek aynı olmamakla birlikte tacizci sayısı bizim ülkede çok. Ama çoğu erkeğin böyle olduğunu düşünmüyorum yine de... En azından çoğu içinde yaşıyor. 😑

0|0
    0|0
  • Kızım sen fazla mı oksijen çektin içine naptın.

1|0
    0|0
  • Pislikler cunku hepsinden nefret ediyorum uzak durun ya valla ne erkekmis boşverin cok mu lazim onlarsiz ureyebiliyoruz bile cok mu ihtiyacimiz var takilmayin artik ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...