^^ Özel üniversite ^^ size ne ifade ediyor?

Sizce istediğim bir bölüme %50 burslu gelen 10 bin lira civarı ( İSTANBUL) yerleri tercih etmeli miyim.
Yoksa istemediğim bir bölüme devlette mi gitmeliyim? Her şeyiyle fikrinizi yardımınızı bekliyorum

Not: Özele ailemin kredi çekmesiyle bütçelerini zorlamalarıyla gideceğim.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak can içim beni iyi dinle. Eğer gerçekten durumun yoksa gitme özel üniversiteye sadece okumak için git diyeceğim ama emin ol Oray'a arabayla gelen tikileri gördükçe zoruna gidecek. Özel üniversiteye gitmek bir çok genç için pişmanlık 😂 hayatında başarılar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İstediğin bölüme. Özeller sandığın gibi bir yer değil her okulda var o tiplerden devlet özel fark etmez ki senin gibi birçok insan var orada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben gereksiz buluyorum şahsen

1|0
    0|0
  • İmkanınız varsa istediğin bölüme git elbette. Ama kredi işi sakat. bir sene daha bekleyip istediğin bölümü devlette kazanmak daha iyi olabilir.

1|0
    0|0
    • kredi işi neden sakat birde dersten kalırsak tekrar yüksek miktarda ödeniyormuş o para galiba

• Çünkü ödeyemessen kat kat artıyor o para. O bursun kesilme işi okuldan okula değişir. Bazı yerlerde kaldığın takdirde bursu kesiyorlar ama bazen ekstra 1 ya da 2 yıl daha devam eder o süre, okuldan ayrılmadığın sürece.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Özele gitme

1|0
    0|0
    • Ha istediğin bölümse git okumamışım

Özelde bayağı paran gider benden söylemesi
      devlette bir lirayla doyuyorsun özelde 7 lira ve insanlar değişiyor yok ben bunları takmam diyorsan git
      Ya da tekrar hazırlan istemediğin bölümü okuma hayatını zindan edersin

• tatliş öğrencileri

1|0
    0|0
  • Istedigin bölumü oku 10 bin cok degil bence ailenin durumu iyiyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...