Gittiğiniz yerde hiç en değerli eşyanızı unuttunuz mu?

Telefon, anahtar vs gittiginiz yerde bir eşyanızı unuttunuz mu?

Gittiğiniz yerde hiç en değerli eşyanızı unuttunuz mu?

Boyle kankalarıniz var mı? 😀

1|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet unuttum bir kaç yıl önce olmustu üniversite sınavından bir gün önce bir türbeye ziyarette bulunmuştum dua edip çıktıktan sonra çantamı orda unuttugumu farkettim benim için o saniye sınav giriş kağıdımdan başka bişe önemli degildi çünkü oda çantanın içindeydi neyseki bıraktığım yerde bulmuştum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• havalimanına giderken laptop cüzdan ve telefonumun olduğu çantayı otobüste unuttum, sonra baktım bir eksiklik var.. otobüste gidiyor, bayaa peşinde koştum adam gördü durdu da aldık. Tüm projelerim bilgilerim hepsi gittiği aklıma gelince dizlerimin bağı çözüldü gibi oldu :D
    Bir de buna benzer bir şaka yaptım :D arkadaşımın kız arkadaşı beni hiç görmemişti, ona böyle bir şaka yapmıştık.
    "Merhabalar aşkınızın telefonunu buldum, resminizede baktım, böyle telefon unutan birisini bırakın benimle devam edin " dedim. dialogun devamını devam ettirmek istemiyorum, inanmayıp arayınca çıkan o kelimeler of of off :D Siz evlenirsiniz moruk dedim evlendiler 1 sene sonra.

1|0
    0|0
  • Otobüste telefonumu unuttuğumu sandığım olmuştu, sonra evde koltuğun arasına sıkışmış buldum. Altın, para kaybettiğim oldu ama çok eskiden compakt cd calarlar vardı o zamanlar zaten fiyatları bir cep telefonunu bile solluyordu, sony di markası hatta, neyse onu unutmuştum

1|0
    0|0
  • İlkokuldayken eşofmanlarımı bırakırdım yarın gelir alırım diye..
    Eve gelince annem döver geri beraber gider alırdık.. 😕

İnsanlarda hiç güven kalmamış.. 😅😅

#Vesselam

2|0
    0|0
  • Asla unutmam çünkü meslek unutmayı kabul etmez.. Unutmak ölüme neden olabilir.

1|0
    0|0
  • Çok vefalı bir arkadaşmış herkese lazım bitane :D

1|0
    0|0
  • Bir keresinde benim telefonumu benzinlikte unutmus sakasi yaptik arkadasima, adam dünyayi ayaga kaldirmisti :D devamli benim teli arayip orasi neresi durun bekleyin geliyorum. Adin ne, hangi benzin istasyonu, bir suru soru sormustu. Gelip beni gorunce sasirdi :D cok heyecanlanmisti garibim babama filan hep haber vermis :D

1|0
    0|0
  • hayır unutmam aklım bir karış havada değil benim.

1|0
    0|0
  • Değerli bir eşya unuttuğumu hatırlamıyorum. Böylelerine kanka denmez. Onu kankalıktan men eder yerin dibine sokarım.

1|0
    0|0
  • unuttum

1|0
    0|0
  • Yoo unutmam

1|0
    0|0
  • Çok defa

1|0
    0|0
  • Vardı sattım fifti fifti kendimle paylaştım 😏

1|0
    0|0
  • Çok dikkat ederim ben ya 😂

1|0
    0|0
    • 3ay

An itibari ile spor salonunda güneş gözlüğümü unuttum😂

• çok oldu ama boyle arkadasm yok

1|0
    0|0
  • Hava sabahtan güneşli öğleden sonra yağmurluysa o gözlük kafede unutulur. 2 kez yaşadım.

1|0
    0|0
  • Telefon, anahtar unutmuslugm vardir.5 dk sonra hatirladigim icin gidip alirim 😂

1|0
    0|0
  • Hayır. .

1|0
    0|0
  • İçi para dolu cüzdanim düşmüştü ama geri geldi.

1|0
    0|0
  • resim kıyakmış :D

1|0
    0|0
  • Dişligimi unutmusdum

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• bir kere sinifta masanin altinda unuttum. En yakin arkadasimin biri sürekli gittigimiz kafelerde unutur. Ömrümüzü tüketiyor😑

1|1
    0|0
  • hayır bunlar çok dalgın olanlar için unutulan şeyler, sadece bir kere göz kalemimle eyelinerımı unutmuştum

1|0
    0|0
  • Girdigim her yerde çıkarken arkamdan cuzdan, çanta, anahtar, gözlük, telefon vs burada unutmussunuz diye bir getiren oluyor.

1|0
    0|0
  • Tlfnumu 📲mağazada unutmuştum allahim fark etmemle mağaza gidişimi ben bile çözemedim 💃ayaklarımın bağı çözülmüştu 😓😓

1|0
    0|0
  • Illaki

1|0
    0|0
  • Ufak tefek şeyleri unutmuslugum oldu
    Kendimi unuturun yine telefonumu unutmam

1|0
    0|0
  • Eveet telefonumu unuttum o saatte getirttim ama banane

1|0
    0|0