Kadın erkek arkadaşlığı sizce niye mümkün veya değil?

Evet bu tarz arkadaşlıkları görüyoruz, toplumda bazı kişiler şüpheyle yaklaşıyor, insanlardan bazıları hayatı boyunca kendi hemcinsleriyle takılıyor, bazılarıyla erkek kız ayırt etmeden beraber uzun vakit geçirebiliyor ve sevgili olmadıklarını söylüyorlar. Sizce bu tarz arkadaşlıklar mümkün mü, böyle bir arkadaşa sahip olmak zor mu ve değer mi?

Benim böyle bir arkadaşım hiç olmadı ancak buradan her kıza aynı şekilde yaklaştığım anlamı çıkmasın. Baya yakın davranan kızlar oldu ancak bu yakınlığı kısa bir zaman diliminden sonra kestiler. Hepsinin sevgili olmak niyetinde olduklarını düşünmüyorum çünkü sevgilim de oldu.

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerin abazalığından kızların da kezbanlığından mümkün olmuyor

1|2
    0|0
    • 3ay

Çok yerinde bir yorum olmuş ya iki taraftan ya ikisi birden ya da biri kesin fire veriyor diyorsun. Genelde öyle olsa da özel durumlar olabileceğini düşünüyorum. Ancak olay sadece cinsellik nedeniyle değil.

• 3ay

mesela çok güzel bir kızla çok yakışıklı bir erkek neden arkaadaş olamıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Bence mümkün değil doğası gereği bir kızla erkek gereğinden fazla samimi olursa olay başka yere kaçıyo ister istemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tabi ki mumkun. Benim erkek arkadaslarim var, cogunun da benden baska kiz arkadaslari ve sevgilisi var. Yani onemli olan samimiyet. Erkeklerin cogu kizlara potansiyel sevgili gozu ile baktiklari icin mumkunsuz gorunuyo size

0|0
    0|0
    • 3ay

Dediğiniz gibi erkekler var katılıyorum ancak olaya bir de kızlar tarafından bakmak lazım. Onlar olmak istiyor mu çoğu kız sadece sevgili peşinde koşuyor ve bazıları kendini hiç geliştiremiyor. Uzun süreli dostlukların olur dilerim ki, sadece karşı cins değil aynı cinsten arkadaşlıklar da bozuluyor.

• 3ay

Kizlarin yarimakilli olmasi onlari zaten bir birine dusuruyo. Cok hastalikli bir cinsiz, biliyorum

• Mümkün hatta yakın arkadaşlarınız erkek olduğunda sevgilinizi daha zor seçiyorsunuz iyi anlamda tabi.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet erkeklerin dünyasına açılan bir pencere oluyor onlarla olan dostluk anladığım kadarıyla.

• 3ay

Tabi ki arkadaş olup sınırı koruyabildiğiniz ve uzun süre geçirebildiyseniz zaten dost oluyor.

• Hissettiğim an önünü kesiyorum.

0|0
    0|0
  • Mesafe koyamamaktan kaynaklaniyor bence. Fazla rahat tavirlar arkadasligin baska bir seye kaymasina neden olabilir. Cinsel arzu da tetikleyince... Nefsi frenlemek yerine akintiya kapilmak cazip geliyor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Mümkün m

0|0
    0|0
  • Erkekden arkadas olmaz

0|0
    0|0
  • Karakterle alakalı.

0|0
    0|0
  • Kişilerin karakterine bağlı..

0|0
    0|0
  • Birinden biri etkileniyo genelde

0|0
    0|0
  • Ya nasıl oluyor ben hiç karşılaşmadım tam tersi tavrımı belli ettim inatla sevgili olalım dedi 😀

0|0
    0|0
  • Yaaa degil Ben kiminle arkadas olsam hep sonucta hoslandigini soyledi

0|0
    0|0
  • paso sevişiyolar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zamanla yakınlaşmaya dönüşür dostum o yüzden karşı cinsten arkadaş ve kanka, bunlar yalan, olmuyor öyle bir şey. Sitede daha bu gün gördüm, kardeşim dediği kıza yanaşmış, erkek, durum böyle olunca olmaz bu :)

0|0
    0|0
  • benim çok var
    hatta bir tanesinden ailem bile şüphe etmişti
    taki arkadaşım evlenene kadar bende nikah şaitliğini yapana değin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de aslında olsun istiyorum ama olmuyor nedense. Mesleğim, uğraşlarım ve çevremle de baya yakından ilgili bu herhalde. Genelde ortamcı insanların oluyor ve hiç öyle biri değilim.

• 3ay

kısmet bu işler
      çevrende önemli tabi

• Bu gayet normal bir durum

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım da erkek arkadaşım da var. 5 senedir arkadaş olduğum bir kız var çok samimiyiz nazar değmesin maşallah diyelim 😂 Oluyor yani olmuyor değil hatta daha güzel oluyor derdini dinliyor her zaman karşı cins.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet erkekler genelde boşver diyor, s.. ktir et diyor vs. Umarım dostluğunuz devam eder, bu zamanda dost bulmak zor.

• 3ay

Aynen öyle. Daha az önce onun yanından geldim 3-4 saat rahat dertleşmişizdir

• Çünkü benim arkadaşım
    Sevgilisinin bütün kiz arkadaşlarını zikti
    Sevgilisi sadece arkadaş zannediyor

0|0
    0|0
  • Sınırli bir arkadaslik olmali hatta ama yakinlik veya dostluk olamaz.. illa birinin meyli oluyor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Sınırlı derken neyi kast ediyorsunuz?

• 3ay

Mesela sinemaya meyhaneye tatile gitmemeliler.. mesela belalti muhabbet olmamali.. mesela gec saatlerde tel konusmamalilar v. b

• 3ay

Benim beraber tatile gittiğim bir arkadaşım bile oldu, geç saatlerde telefonda da konuştum ama aramızda herhangi bir şey geçmedi. Hatta kız şu anda benimle hiç konuşmuyor ben ise nedenini anlamaya çalışıyorum.

• herkes karşı cınsle arkadaslık yapabılır yeterkı ıcınde fesatlık olsun yanlış olmasın 2 taraflı duygular pekısır o ayrıbısıdır

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • bilmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...