Annemin amacı ne beni cekemiyormu?

Ben 18 yasima yeni girdim. Makyaj yapan ve giyimime falan oldukca ozen gosteririm. Benden gicikmi kapiyo bilmiyorum ama resmen bana goguslerin kucuk oldugu halde buyuk sutyen takiyon diyo. Gercekten cok sasirdim. Bunu dedigi gunden beri arada bir goguslerime yuzunu burusturarak bakiyo utaniyo gibi.
12. Sinifa gectim beni temel liseye gonderin anne uniye hazirlancam diyorum bunu babamla konusurken yandan guluyo. Anne neye gulyosun dyprum senin hareketlerin hic hosuma gitmiyo yasindan buyuk gozukmeye calisiyon diyo makyaj falan sen onlardannders calismazsinbdiyo. Bende ne alaka makyajla ders dedim falan. Ya ben annemi anlamiyorum kendime ozen gostermem bakimli olmam ona batiyomu. Bacaklarimin kılıni bile almama soz ediyo napiyim? Ve her benden gicik kaptiginda bunu asla temel liseye falan gondermem asla diye kendi kendine konusuyo? Napicam

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• hic bir insan cocuğunun kotulugunu istemez onlarin hayat tecrubesine kulak ver kendi kafandanda sacma sapan fikirler edinme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamam sana güzelim ya.. bende makyaj yaparım giyimime özen gösteririm ama ailem bana çok karışıp tatava yapmaz neleri var ya. takma sen o kadını babanla konuş sen temel liseye kaydetsin seni okulunu oku kazan işe girip para kazan mutlu ol... Cici bak kendine takma hiç bir şeyi

0|0
    0|0
    • 3ay

Onceden boyle bise yapmazdi. Gecen temel liseye kayit 9lmaya giderken gec kaldim annemle bulusucaktik yolda bagirdi bana makyajdan gec kaldin demi diye ne alaka anne gerxekyen gec uyandim sabaha kadar uyuyamamiatim dedim ogunden beri boyle

• 3ay

Seni kıskanıyor olabilir.. takma onu kafana oku dersine çalış yap süsünü sen o ne derse gül geç.

Erkekler Ne Diyor 4

• evett çekemiyor ama alışacaktır korkma

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun. Umarım geçici bir süreçtir 😕

0|0
    0|0
  • çok cahil anan var..

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana diyoki sen uniye hazirlancan ama sejde hirs yok senin okula sacma bir topuz yapip gitmn lazim ama o azim nerde kizim sende sen anca yasindan buyuk gozukmeye calisirsin diyo delimi ne

• 3ay

Duymazdan gel ya

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşlar bir anne kızını neden çekemesin vs diyorsunuz ama psikolojiye biraz ilgisi olan her insan böyle bir şey olabileceğini bilir. Anormal birşey değil yani esasında. Bence annenle konuşmayı deneyebilirsin, ama emin ol makyaj yapan her kızın annesi surat yapıyordur kızına bende yaşadım merak etme ahahha

0|0
    0|0
    • 3ay

Simdi anlattim kendine sen umursamazsin kizim diyo

• 3ay

Ne konuda eğitim konusunda mı?

• Bir 'anne' kendi evladını neden çekemesin?

0|0
    0|0
  • Annem de annenin tıpkısının aynısı. Sen bu makyajla üniyi cikaramazsin diyor. bir dershaneye gondercek onume sart koyuyo gozunde kalem bile olmicak diyo sacini topuz yapip gitcen diyor. Allah bize sabir versin 🙄

0|0
    0|0
  • Sacma bir konu acaba seni mi kıskanıyo :D

0|0
    0|0
  • annen yaşlılık sendromunda kızının gençliğine tahammül edemiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya 34 yasinda ama benim boyle rahat bir kiz olmami istyo bana diyoki sen uniye hazirlancan okula sacma bir topuz yapip gitmen lazim sende hirs yok kizim anca kendini buyuk gostermeye calisirsin diyo ya tum kizlar makyaj yapar ne alaka gercekten cok sorunlu biir

• 3ay

@ayvam adiós...

• annen doğru diye ne yani makyaj yapmak bakımlı olmak mı annen haklı bence her konuda

0|0
    0|0
Yükleniyor...