Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok şekilsiz ama. Baş örtüsüne karşı değilim elbette ama başını kapatıcak birinin bu mesleği seçmemesi gerekir

1|1
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Basortusunde degilimde bunca sene dusunulen sey neden bir anda oldu? Dini prim yaparak oy mrselesi bu. Babam polis ve kapali arkadaslaei kapanmak istemedigini soyluyor haklilar.

2|1
    1|0
    • 3ay

Kapanmak zorunda değiller öyle bir şey yok zaten iyi misin?

Erkekler Ne Diyor 14

• tuhaf buldum şaşırdım açıkcası

1|1
    1|0
  • Böyle saçmalık olmaz, bu insanları tamamiyle baskı altına almak için ve kim müslüman kim müslüman değil anlamak için yapılmış tam bir iğrençlik.. Şimdi kapalı kadınlar her zaman kayrılacak açıklar ise artık hep ezilecek. Çok yanlış bir uygulama

1|0
    1|1
    • 3ay

Ne alakası var? Siz bu eşitliği kavrayamamışsınız sonrada ilerici diye takılıyosunuz. Açık bir bayan nasıl polis olabiliyosa kapalı ve polis olmak isteyen bir bayanda bu isteğini gerçekleştirebilir. Açığın hakkı var da kapalı olanın yok mu?

• 3ay

Resmi üniforma giyilen kurumlarda böylesine bir saçmalık olması çok yanlış bir hareket

• 3ay

Tamam.

• Rezillik

1|1
    0|0
  • Ozgurluk demokrasi varsa herkes istedigini giyer bu ulkede

3|0
    0|0
  • Herkes istediğini yapsin.. normal bişey ekstra bişey düşünmüyorum.

2|0
    0|0
  • Komik bir görüntu olacak

1|0
    4|0
  • Valla komik geldi😝

0|1
    2|0
  • isteyen taksında bunlar başka ülkenin kadın polisleri ve türk polisinden eğitim alırlarken çekilen bir kare

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Boku yemeye devam ediyoruz.

1|0
    3|0
  • iyi olmuş

1|0
    0|0
  • olabilir özgür bir ülke istiyorsak eğer

1|0
    0|0
  • sokakta yürürken önümüzü kesen teyzeler mitinglerde işe yarayabilir...

0|0
    1|0
  • Çok komik olmuş

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eşitlik sağlanıyor.

3|0
    1|1
  • Güzel oldugunu dusundum

2|0
    0|1
  • Sözde laik türkiye... yersen. Ne hakla dini simgeleri devlet kurumlarında kullanabiliyorlar aklım şaşıyor.. Bari haremlik selamlık karakol olsun kadın erkek ayrı da kadın polisler kadın suçlularla ilgilensin tam olur..

1|1
    3|0
    • 3ay

Hristiyanlar ülkesini dinine göre yönetebiliyo onlara özenirsin dimi? Özgürlük olan bir ülke böyle olur. Başörtülüsünede açığınada serbest. Başörtülüye yasak olup açığa yasak olmaması özgürlük mü? Tam tersini açıklar için bir düşün istersen..

• 3ay

@bilmesen ben hiç avrupa'da devlet kurumlarında rahibe veya kapalı bir kadın görmedim. Muhafazakar olabilir ama burada eşitsizlik sözkonusu cunku turban kafaya takılan bir aksesuar bana göre.. başkasına göre dini olabilir. Neden sırf müslüman diye ayrıcalığı oluyor? O zaman biz niye istediğimiz gibi giyinemiyoruz. Laiklik anayasada varsa şu anda bu olmamalı.

• 3ay

İstediği gibi giyinemeyen açık birisin çok tuhaf. İstediğin gibi giyinebilirsin öyle bir kısıtlama yok ülkemizde. Onlar kitaplarındaki yapılması gerekeni yapmıyo olabilirler. Onların ülkelerinde rahibe ya da açık olan insan diye bir ayrım olduğunu düşünmüyorum. Hak ve özgürlüklere karışmıyorlar dimi sonuçta.

• Bence çokta güzel olmuş zaten yasak olması anlamsızdı tek tip bir baş örtüsü gayet iyi olabilir. Keşke askerlik için olan yasakta kaldırılsa..

2|0
    0|1
  • Ozgurluk bu iste

3|0
    1|1
  • Rezillik diyenler hayırdır? Açıklar polis olabilirken onlara özgürlük varken bu alanda, kapalılara neden yok? Hani geri kafa değildiniz? Yazık size.

1|0
    0|1
  • Olabilir
    Guzel olmus

1|0
    0|1
  • Önceden yapılması gerekiyordu bence iyi olmuş

2|0
    0|1
  • Bişiy düşünmüyorum

1|0
    1|0
  • bisey dusunmuyorum normal

0|0
    0|0
  • Senin epey zoruna gitmiş anlaşılan.

2|0
    0|1
    • 3ay

gizlenip niye yazıyorsun garip.. türkiyede yaşamıyorum ben. ve ayrıca ne ekerseniz onu biçersiniz. bana bişey olmaz yani.

• 3ay

Sana birşey olmadığı için rahatsin zaten. Oradan atıp tutması kolay. Bende burda istediğim şekilde istediğim gibi gorusumu belirtirim.

• iyice arap ülkesine dönüyoruz

2|1
    3|0
Yükleniyor...