Arkdslar ailem ile ilgili sorunlarim var ve tek basima mucadele etmekten cok yoruldum. Lutfen yorumlarinizi esirgemeyin?

Benim annemde biraz sinir bozuklugu var. Ben kendimi bildim bileli ergenligimi bana zindan etti. Simdi ben unv baska sehirdeyim. Ancak tatillere geldigimde bakiyorum ayni seyleri kiz kardesime yapiyor. Kiz kardesim 16 yasinda. Yasitlarindan cok daha olgun oturakli duzgun bir cocuk. Annem her zaman över onu ancak arkadasi olmadigindan odada telefnla takilmasini yalnizligi sevmesini annemlerle pek vakit gecirmemesini elestiriyor. Bende bir donemden geciyor izin ver zmaanla duzelecek diyorum. Hemen fevri tepkileri var en ufak basit biseyde bagirip cagiriyp ortami geriyor. Ustelik birde neden bagirdin diye sorunca da abartiyosunux herseyi ben bagirmadim guzelce soyledim diye inkar ediyor bir turlu kabul ettiremiyoruz ona bagirdigini sacma sapan. Sert tepkiler verdigini. Karsima alip konusmaya calisinca da siz beni intihar ettirceniz sizin hc sucunuz yok tum suc bende bilmem ne diye tansiyonlari cikiyor. İnanin ne yapacagimi sasirmis durumdayim. Kiz kardesimi de uyariyorum takilma telefonda gt yanlarinda otur vs diye. Annem cok titiz bir insan evde surekli bir o nerden buraya koyulmus. Ben demeden temizlik yapmiyosunuz veya bunu gormuyomusunuz diye bir sitem bagirma cagirma soz konusu. bir yandan ona da uzuluyorum siniri bozulunca gidiyo agliyo falan. İnanilmaz derecede yoruldum lutfen yorumlarinizi tavsiyeleriniz bekliyorum :(

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• psikyatriye git.

0|0
    0|0
  • Sakın ol. Sinirlenince uzaklas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benzer durumlaruı ben de yaşadım.. çok zor ve kötü durum. yaşamayan bilemez derler ya.. öyle bir şey bu.. umarım düzelir diyeyim.. umarım sen mutlu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...