Rol gereği eşcinsel bir kılığa bürünür müsünüz?

Gey sahnesini unutturmak için "esaslı" bir sevişme veya tecavüz sahnesinde oynamak isterim. (Alişan)
Sonra vay efendim bizim ülkemizde niye tecavüz vakaları oluyor. Böyle zihniyetler varsa her şey olabilir. "Fatmagul'ün suçu" dizisindeki tecavüz sahnesi reyting rekorları kırdı milyonlarca kişi ekrana kilitlendi. Sırf rol icabı bir karakteri canlandıran kişi erkekliğini tecavüz ve sevişme sahnesiyle kanıtlayacak. Ve biz bu gibi insanlara sanatçı deyip bazı ahmak genç kızlarımı idol seçiyor kendine. Demek ki taciz ve tecavüz hayranlığı var onlarda.
Rol gereği eşcinsel bir kılığa bürünür müsünüz?

1|1
25|7

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsel bir bireyim. Tiyatro yeteneğim yok. Bu soruya, yalnızca şu insan diye geçinen varlığı kınamak için girdim. Tecavüzü eşcinsellikten daha iyi gören zihniyetler olduğu sürece, bu dünyanın ne kadar pis bir yer olduğu ortaya çıkıyor.

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan şey sanat diyorlar birde içine doğal duygu katiyorlar bu sanat sa rol rol diyorsun yani mış gibi yapmak kavramı o role bürünen kişi illa gay ya da Lez veyahut tecavüz zanlısı değil o karakter e giriyor bu ayrımı yapamayan millete dizi film çekmek bence en büyük yanlış

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Bu soruyu ben de sormuştum evet oynarım. Cennet Mahallesi'nde gay falan değildi

0|2
    0|0
  • Ulan büyük konusmiyim da üç kuruş paraya ne bedenimi sa tarım ne kendime baktiririm ne öbür dunyami karartirim. Gider bok temizlerim fakir olurum gururumla ölürüm

2|1
    0|0
  • Neden olmasın?

0|1
    0|0
  • İğrenç bir zihniyet tiksindim.
    Rol gereği eşcinsel kimliğe bürünürüm evet.

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem bu diziyi yengem hep izlerdi haliyle bizde izliyorduk
    Bir bölümde gey birisini canlandırmıştı
    Soruya gelirsek
    Hayır.

0|1
    0|0
  • Kıyametin kopmasına az bi' süre kaldı gibi. Yoksa ülkenin gidişatı hiç iyi değil.

0|1
    0|0
  • Ben finaline kadar izledim ve gay değildi, gay olsa Sultan'ı yıllarca sevmez ve cocuk yapmaz ya 😄 Ve ben rol içinde olsa yapmazdım

0|1
    0|0
  • Asla yapmam

0|1
    0|0
  • Cennet mahallesinde gaymiymişti? 😂 hiç izlemedim de

0|1
    0|0
  • oynardım
    gay oynardım
    ama sevişme sahnesinde oynayabileceğimi sanmıyorum

0|1
    0|0
  • İzlemiştim o bölümü

0|1
    0|0
  • Toplumda ahlak kalmadı

0|1
    0|0
  • cennet mahallesının bır bolumunde gay sarkıcı rolune gırmıstı ayrıca ulkemızde bu zıhnıyetı tasıyan bır suru ınsan var allah akıl fıkır versın ve tum kadınları korusun dıyorum

0|1
    0|0
  • Bence bu yazdıklarından sonra onun bir dizide tecavüze uğraması gerek. Anca bu kurtarır onu şimdi 😒😒. Hayat müşterek.

0|1
    0|0
  • Bundan da bu beklenir

0|1
    0|0
  • Nasıl gerikafaliliktir bu. bunlari unlu diye tvye koyanlarada lanet olsun

0|1
    0|0
  • Yalnız haberin yalan olduğu o kadar aşikar ki. Cennet Mahallesi'nde gay rolü oynamadı

0|1
    1|0
    • 3ay

Ben netten aldım bu bir. Ve ikincisi sen tüm bölümlerini izledin mi?

• 3ay

@isimsizyalnızkovboy bilip bilmeden sırf eleştiri olsun diye görüş paylaşman gayet kaba ve kendinle çelişen bir görüntü
      Bir bölumde oynadı ve bu sözü de söyledi

• 3ay

Sırf eleştiri olsun diye derken? Ben bu yorumu yapmadan önce internetten araştırdım ve bu sonuca vardım. Fakat bu soruyu soran kişi nette gördüğü gibi alıp paylaşmış. Konu yalan ya da gerçek olması değil ve sen hiçbişey anlamamışsın. Ben bir yorumu asla sırf eleştiri olsun diye yapmam.

• Özgecan olayında bile kızı suçlayan oldu gereksiz insan çok bizim ülkemizde

0|1
    0|0
  • alisan cennet mahallesinde escinsel sarkiciyi mi oynadi?

0|1
    0|0
  • hayır asla

0|1
    0|0
  • Alişan cennet mahallesinde eşcinselmiydi😳

0|1
    0|0
  • Oynarim sjf

0|0
    0|0
  • Sasirmadim

0|1
    0|0
  • Bu yaşa kadar evlenme olacağı bu :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle hayır servet versinler yine olmaz

0|1
    1|0
  • hayır..

0|1
    1|0
  • Cennet makalesini izledim gay falan değil di

0|1
    0|0
  • alişan haklı beyler dağılın

0|1
    2|0
  • Millet kafayı yemiş

0|1
    1|0
  • Hayır öyle bir rol çevirmem, dublör denen birşey var.. dublör kullanırım :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...