Doğru sandığınız ama aslında yanlış yerde olduğunuzu fark ettiğinizde davranış şekliniz nasıl olurdu?

Merhaba hayat telaşı, yorgunluk, uykusuzluk gibi pek çok nedene bağlı dikkatsizlikler sonucu bazen doğru sandığımız ama yanlış yerlere olabiliyoruz; bunu fark ettiğimiz de bizi ayrıca bir telaş kaplıyor.
Böyle durumlarla karşılaştığınızda tepkiniz nasıl olurdu?
Teşekürler...
Doğru sandığınız ama aslında yanlış yerde olduğunuzu fark ettiğinizde davranış şekliniz nasıl olurdu?

2|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Çıkmaz Sokak. iste tamda ordayim ben. dogru sandigim butun hatalarim etrafimi sardi, kayboldum. Nasil yolumu bulurum bilmiyorum. korkuyorumm hayatimi mahvetmekten , geriye donmek isteyipte bidaha asla donememekten okadar cok korkuyorum ki hareketsiz oylece kaldim o sokakta.

0|1
    0|0
    • 3ay

sen iste kanka o sokağa ışık tutayım

• 3ay

Sagol canım verdigin deger icin. Dur bakalim daha belli degil hemen gitmiyoruz ki bir gelsinler

• 3ay

Kanka kovalamak ici geleyim ozaman hayalet palyaco gibi giyinirim atlarim üzerlerine size anne diyebikirmiyim diye yalarim hepsini sende buda benim deli abim dersin o onay vermesse evlenmem dersin ya korkudan ya da akillarini orada birakip kacarlar

En İyi Erkek Görüşü

• bu çok gelir benim başıma ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle sorunuzu çok beğendim🖒şuan içinde bulunduğum durum
    Pişmanım, bir yanlışın içindeyim fakat kurtulamiyorum. doğru olanı bulmaya çalışıyorum ama olmuyor işin içinden çıkamiyorum

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok teşekür ediyrum elimden geldiğince bu ve buna benzer sorular sormaya gayret ediyorum,
      şu an nasıl bir çıkmazdasınız neler yaaşdınız anlatsanızda biz o durmları empati kurmak dışında sizi anlamaya çabalasakda sizin durumunuzu asla anlıyamayız bilemeyiz inşallah

bu içinde bulunduğunuz durumdan tez vakitte kutulursunuz kurtulamassanız bile dayanma gücünü hep bulursunuz inşallah

eğer birileriyle paylaşılacak konuşulacak anlatılıcak sizi konuşunca rahatlatacak bu yükü hafifletmekte bir çözüm aramak isterseniz bilesiniz ki yalnız değilsiniz istediğiniz an paylaşablirsiniz benle saygılar

• 3ay

Çok güzel yorumlamışsınız yalnız olmadığımı fazlasıyla hissettirdiniz. Çok teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim

• Çaktırmazdım kendime bile

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• okulda müdürün yanına gidip içeride toplantı olduğu en 😬

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...