Kadın Polislere Başörtüsü Serbestliği Gelmiş Ne Düşünüyorsunuz?

Resmi binaların patlamalara karşı güçlendirilmesi , trafiğin düzenlenmesi konusu gündemde bile değil... ülkede savaş var insanlar ölüyor.. bizimkiler hala nelerle uğraşıyor...
adım adım iran afganistan gibi oluyoruz.. yakında bu polis bizden bu polis sizden diye ayrım başlar...5 yıl sonra tüm kadın polisler kapalı olur çünkü baskı olucak mutlaka.. bu ülke nereye gidiyor böyle?
Kadın Polislere Başörtüsü Serbestliği Gelmiş Ne Düşünüyorsunuz ?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Görüntü olarak hoş değil ama bu beni ilgilendirmiyor. Herkes özgür din ve vicdan hürriyeti var. Kimse birbirini dışlayıcı sözler sarf edip ötekileştirmediği sürece bu ülkede huzur içinde yaşayabiliriz. Kapalı diye kamusal alandan dışlanmasın kimse, trans diye hiçbir kişi öldürülmesin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kıyafeti kişinin işine engel olmuyorsa neden sorun olsun zaten her şubede olacağını düşünmüyorum bunları aşmamız gerek artık avusturalyada polis memurunun sakalı yarısı sarı portakal yarısı yeşil renk kulağında 4 küpe sakalında rasta var ne olucak kapalı olmuşlarsa herkes birbirine saygı gösterse hiç sıkıntı olmaz

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoş durmuyo ve bence işine engel olacaktır başörtüsü

0|1
    1|1
  • Bu ülkede din ve vicdan özgürlüğü diye bir şey var ben asla karşı değilim

3|2
    0|1
  • İsteyen istediğini yapsin

0|2
    0|1
  • en cok istediğim meslek ve kapalı olduğum icin beni almadılar

0|1
    0|0
  • Kapalı olan kapalıdır. Zaten ben kapalı bir insan değilim ancak kapalı olanlara da saygım var. Zorla kapalı bir insanı açmak da günah diye biliyorum. Gayet iyi olmuş. Kapalı olan zorla işi yüzünden açıltılamaz. Destekliyorum, gayet iyi olmuş.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bakın şimdi diyorlar ya "kandırıldı cemaat tarafından" aynısını şimdi yine yapıyorlar. Bu defa farklı cemaat sistemlerini piyasaya sürüyorlar ve kuyu kazmaya devam ediyorlar.

0|2
    1|1
  • Özgürlük özgürlük diye meydanlarda bağıranlar dini birşeye özgürlük getirilince kuduruyo her zaman.

3|2
    0|0
  • Laiklik her türlü dini inanca saygı duyup, o dine mensup insanların dinini yasayabilecek ortamı sağlamaktır. Bence olması gereken budur. Herkes özgür olmalı. Kapalı olmak istiyorsa kapalı olsun. Sana bana ne zararı olur bir polisin başının kapalı olması?

0|1
    0|0
  • saçmalık bence

0|1
    0|1
  • Türban yasaklanmalı. Gereksiz ve gerici bir aksesuar.

1|1
    4|3
  • fotografi gormesem iyiydi bunlar kadin degildi olmeyi unutmus koca karı ne yazik bizden bir bok olmaz

0|1
    0|1
  • Aynısını söylemek üzereydim...

0|1
    1|0
  • igrenclik yahu... su gorunlu kirliligine bak... adim adim irana dogru

0|1
    3|2
  • Hos durrmuyor

0|1
    2|2
Yükleniyor...