KARAKOLA GİDER MİYİZ?

arkadaşlar bizim oynadığımız yerde adam bizi istemiyomuş cama geliyomuş karakola giderim falan demiş oynayacak yer yok napcaz karakol olayını?

Güncellemeler:
3ay rahatladım bazı yorumlarınızda uyuyamadım zaten saat 12'ye kadar açık biz o saatte giriyoz

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Olmadık zamanlarda ses ve başka şekillerde insanlara zarar veriyorsanız tabii ki onların da şikayet hakları doğar. 12 ye kadar açık dediğiniz şey nedir? 12 derken 24 ü mü kast ediyorsun açıklar mısın?

0|0
    0|0
    • 3ay

saat olarak 12

• 3ay

adam saat 12'ye kadar açık ve ses yapmıyoruz zarar vermiyoruz

• 3ay

Zarar yoksa neden karakola gidecekmiş? İlginç... Siz kendinizden eminseniz korkmayın.

En İyi Kız Görüşü

• hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• gidersiniz elbette

0|0
    1|0
  • Enteresan oynamayı verin sizde bir zahmet küçük hanım.

0|0
    0|0
  • ne oynuyorsunuz. ses mi yapiyorsunuz. ulku ohal de. bu tip sikayetlere Şu an polis ilgilenmez. adama cocuk bunkar der gecer. ulkenin daha buyuk sorunlari var

0|0
    0|0
  • gıdersınız

0|0
    0|0
    • 3ay

gidince napçaz ifade falan mı alcaklar :O

• Ne oynuyorsunuzki

0|0
    0|0
    • 3ay

topla hareket falan uyguluyoruz

• 3ay

bir bok anliyamaz istedigi yere gitsin camamina geliyorsa korkuluk yaptirsin goz korkutmus

• Bişicikler olmaz oynayın efenim

0|0
    0|0
  • oyun ne

0|0
    0|0
    • 3ay

şöyle diyim prof. bisiklet o tarz şeyler

• ne oynuyorsunuzki

0|0
    0|0
    • 3ay

yazmaktan bıktım prof voleybol futbol kaykay bisiklet falan

• 3ay

hiç bir şey yapamaz eğer adamın camına ya da dükkanına zarar vermiyorsanız sizi korkutmuş oynamaya devam

• Niyetş kötü sana karsı :D

0|0
    0|0
  • ne oynuyonuz?

0|0
    0|0
    • 3ay

tam olarak oyun değil kaykay top bisiklet hareketleri falan onun dükkanının önünde oynuyomuşuz falan filan kızdı

• 7 yaşındakilerde mi üye, oluyor artık

0|0
    0|0
    • 3ay

haa evet 7 yaşındakiler prof. kaykay sürebiliyo top hareketlerini çok iyi akıcı bir şekilde yapıyo ve bisiklet hareketleri vs. vs.

• Yas kac ki oyun oynuyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

profesyonel gibi düşün hareketler falan yapıyoruz yani normal topla oyun değil kaykay sürüyorum ama çok sıkıcı benim yerimde olsaydınız 7/24 bilgisayar bide aam çok kaba bağrıyo

• 3ay

saldıracaktı zaten kovaladı adamın elinde hep sigara telefon bilgisayar bu 3'ü olmassa olmaz dün bizden birinin topunu çaldı :D sonra geldi ver topu falan dedik başka yerde oynayın lan falan dedi öyle böyle derken birini gönderip topu aldırttık yoksa kovalayacak dövcek

• 3ay

Piskopatmis bildigin 😂 dikkat et yarin birgün birsey yapar😄

• Gitsin bişey çıkmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...