Ben Çok Zavallıyım?

19 yaşında bir kızım ama ruh yaşım 60 larda 19 yılım bomboş geçti... Özellikle son 6 yılım sebebi ise son 6 yıldır çok çekingen içine kapanık hakkını arayamayan kendini aşagılık hisseden bir tip oldum insanlar yüzünden 6 yıl boyunca ezildim dövüldüm aşagılandım bu hale geldim... bu sebeplerden dolayı 6 yılır hep aynı şeyleri düşünüyorum sosyal cevrem arkadaşım hıc yok nasıl olsunkı kımseyle konuşamıyorum arkadaşlık kuramıyorum hep aynı şeyi düsünüyorum dolayısıyla da üni sınavına 2. kez girdim puanlarım berbattı ektercih versemmide bılmıyorum.. boş bolum okumak istemiyorum neyse madii durum desen karnımız doyuyor ama pek miyi değil tatile gidemiyorum yüzüm desen kimse begenmiyor ıyy ne cırkın kız diyorlar zaten bu sorunlardanda aşırı kılo aldım spor yap diyeceksiniz dizden yaram var her sporu yapamıyorum... eee napıcam ben hayatım cehennemden beter aile hayatımda öyle evde hergün kavga var köpeği baglasan durmaz... nolur bana yardım edin içimden hiçbirşeyde yapmak gelmiyor psikiyatrisede gidiyorum devlette bakmıyo 3 dk dinliyor ilaç yazıyor nolu yardım edin fikir verin

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Bak kardeşim. Herşeye olumsuz bakma.. içine kapanma çık , çevreni oluştur, gül , eğlen vb.
    Bunları yapmak zor değil. İnsanları kafana takarsan senin işin çok zor.. Kendinle barışık olmalısın. Eğer barışık yaşayamazsan herşey sana sorun olarak gelir. Tipden bahsetmişsin. Herşey fiziki görünüş değildir. Zaten bana göre çirkin kadın yoktur. Hem neye göre kime göre çirkin? Bu yüzden lütfen kafanı bu tarz şeylerle yorma. Derslerine ve kendine bak. Herşey daha güzel olur. İnşallah🙇

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yahu daha yasin 19.

Daha ne gunler goreceksin. Bu gune gordugun ne varsa Allah bilir ama daha onun gibi 3 tanesini goreceksin.

Ha sorunlar herkeste var, belli donemlerde bu sikintilardan geceriz yeterki sorunlara sebebiyet veren seylere devam etmememizdir.

Oncelikle kendine virkin zavalli muamelesi yapma. Psikiyatrdan dolayi kendine hasta muameleside yapma.

Spor yapamasanda yediklerine dikkat et, gece yatarken yemek yeme. Ekmegi ve sekeri kes.

Zamanla hersey yoluna hirecektir sikinti yapma bukadar kendine.

0|0
    0|0
  • bende de aynı sorun var ama ben son 7 ayda kendimi yavaş yavaş düzelttim senin yapman gereken o ortamlarda ki keşlerle değil gerçek arkadaşlıklar edinmen. 100 tane çakal gibi dos bir aslan gibi dosta değmez. bir tane edin adam gibi olsun kötü alışkanlıklarından tamamen arınırsın ve kendini üzme demicem sadece neden üzülüyorsun diye sorucam bu dediklerimden sonra. yap dediklerimi hatta beni takip et ordan sana özelden tavsiye verebilirim tamammı :D kendine iyi bak

0|0
    0|0
    • 3ay

ayrıca çirkin kız diye bir şey yoktur sadece bakımsız kız vardın sen şimdi saçını bile taramıyorsundur üzülme.

• 3ay

takip ettim mesaj gonderemiyorum

• farkındayım ama bu durum kalıcı değil geçecek

0|0
    0|0
  • Evet çok zavallısın sen.

0|0
    0|0
  • Elinle yapiyorsun oku oku oku bu seni hem cevre edindirir hep evden uzaklasirsin

0|0
    0|0
  • Nasıl bir yardım bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • sigara içiyormusun alkol alıyormusun?

0|0
    0|0
    • 3ay

sigara nadir olarak kullnaıyorum alkol almamm

• 3ay

arasıra al alkol rahatlarsın balık tutmaya falan git iyi gelir iki üçde bira iç sahilde toparlanırsın korkma birşey olmaz geçmiş olsun

• yeni insanlarla tanis

0|0
    0|0
  • sanırım bir dokunusla öz güvenini yerine getirmek gerek

0|0
    0|0
  • Dostum ilk önce kendine güvenmelisin sonrası kolaydır çirkin kız diye bir durum yok

0|0
    0|0
  • bence senin iyi bir arkadasa ihtiyacn var. :) yani bana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Öncelikle kendine zavallı deme :( kendi kusurlarını desmek yerien iyi olduğun şeyleri düşün ve bence güzelsin. Şöyle düşün bu özgüvenle alakalı birşey yani özgüveni tavan yapmış kişiler genelde bana güzel gözükürler lakin aslında güzel falan değiller. En iyi psikolog insanın kendisidir , bu çıkmazdan kurtulacak olan sensin onlar sadece sana yol gösterir ve yaşın daha çok genç henüz hiçbirşey için geç değil. Ek tercihte bulun mesela ,. evde kavga varsa yurtta kalırsın ne güzel kafa dinlersin. Temiz bir sayfa açarsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

dedigin gibi aslında benim özgüvenim yerle bir oldguu için kendimi çirkin hissediyorum ek tercihtede iyi yerler gelmiyo aslında gerçi ben ne istediğimi de bilmiyorum istedigim şeyler ya fizik yapıma uyumsuz ya da imkansız

• 3ay

özelden mesaj atabılırmıyım?

• 3ay

Tabi daha iyi olur

• Daha baharındasın kendine böyle demen! çarparım bir tane.

0|0
    0|0
  • İlk once bir şükretmeyi ogrenmelisin. her haline cunku beterin beteri var ve kendini ezdirmemelisin, yavas yavas degismeye bak. Kafandaki bazi seyleri degistirmelisin bu sekil gidersen hicbisey duzelmez canim. İnsAllah hersey yoluna girer, sende mutsuz hayatindan kurtulursun. ☺️

0|0
    0|0
  • Bence senin iyi bir dosta ihtiyacın var çünkü ona herşeyi anlatırsan o sana moral verir her anlamıyla destek çıkar yanında olur. burdan mesaj atamıyorum istersen instagram kullanıcı adımı veririm bana ordan mesaj atabilirsin elimden gelenin fazlasını yaparım senin için

0|0
    0|0
  • Kimseyi umursama en güzeli bence sen umursadıkça onlar daha çok üstüne gelicek çirkinim diyorsun ama seni yaratan Allah yaratmış gerisi sana kalmış yani kendine bakman gerekir arkadaş konusunda'da yanlış anlama ama kimseye güvenme derim ben bu devirde güvenilecek insan yok herkez birbirinin arkasından vuruyor boşver umursama.

0|0
    0|0
  • İnan aynı şeyler bende de vardı. Ama hiç beklenmedik zamanda bir umut doğar, mucizelere inanma vakti dersin. Sıkma lütfen o güzel canını. Mutluluğu bekleme, beklentilerle mutlu ol :)

0|0
    0|0
  • Canım benim üzülme geçicek bunlar daha çok gençsin istersen dinleyebilirim seni

0|0
    0|0
  • Daha çok küçüksün bu yaşta bunları yaşaman kötü. Nolursa olsun evde olan huzursuzluk çok kötü. Özelden mesaj atarsan konuşabiliriz

0|0
    0|0
  • Canım yaşın çok genç ergenlikten dolayı da herşey daha negatif görünür ama Allah en üstün unutma. Dua et namaz kıl mutlaka Rabbim duana icabet eder

0|0
    0|0
  • kendine bir hedef belirle, sadece ders calis, 1-2 arkadas edinmeye calis, cilgin bir kisilik yap kendine, belki ise girersin. kendi sorununu derman ol

0|0
    0|0
    • 3ay

haklısın nasıl kisilik yapabılırım

• 3ay

safsan anlat bencede, sevgilin olsun ama bisi yapamazlar, 18 yasindan buyuksun dimi

• 3ay

19 yasındayım ama malesef cok safım arkamdan hep oyun oynandı herkesi affettim

• İstersen özelden mesaj at elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...