Ben Çok Zavallıyım?

19 yaşında bir kızım ama ruh yaşım 60 larda 19 yılım bomboş geçti... Özellikle son 6 yılım sebebi ise son 6 yıldır çok çekingen içine kapanık hakkını arayamayan kendini aşagılık hisseden bir tip oldum insanlar yüzünden 6 yıl boyunca ezildim dövüldüm aşagılandım bu hale geldim... bu sebeplerden dolayı 6 yılır hep aynı şeyleri düşünüyorum sosyal cevrem arkadaşım hıc yok nasıl olsunkı kımseyle konuşamıyorum arkadaşlık kuramıyorum hep aynı şeyi düsünüyorum dolayısıyla da üni sınavına 2. kez girdim puanlarım berbattı ektercih versemmide bılmıyorum.. boş bolum okumak istemiyorum neyse madii durum desen karnımız doyuyor ama pek miyi değil tatile gidemiyorum yüzüm desen kimse begenmiyor ıyy ne cırkın kız diyorlar zaten bu sorunlardanda aşırı kılo aldım spor yap diyeceksiniz dizden yaram var her sporu yapamıyorum... eee napıcam ben hayatım cehennemden beter aile hayatımda öyle evde hergün kavga var köpeği baglasan durmaz... nolur bana yardım edin içimden hiçbirşeyde yapmak gelmiyor psikiyatrisede gidiyorum devlette bakmıyo 3 dk dinliyor ilaç yazıyor nolu yardım edin fikir verin

0|0
1211

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...