İlk kez nargile içicez napıcaz?

Arkadaşlarım içti ama daha önce hiç nargile içmedim bir nargile kafeye gidicez nasıl sipariş edilir bu sipsi denen şey ne falan bir açıklama yapın nasıl istenir falan

0|1
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Tam adamına geldin 10 yıldır içerim :) Gidiceksin menüye bakarsın tütünün kalitesine göre fiyat değişir örneğin al fakher ve bahreyn gibi. Bahreyn daha ucuz olur ve hafif olur ilk kez içenler fazla abartmadan bahreyn içebilir. Hafif aromalar öneririm çilekli nargile gibi idealdir ilk içişinizde capy filan içmeyin sonrasını personel getirir zaten sipsiyide getirir ucuna takıyosun içiyosun bu arada şunu unutmayın mutlaka nargileyi açtırın yoksa zor anlar yaşarsınız :) Sen deki nargile siparişi verirken nargileyi açarmısın bak bu önemli o anlar zaten tamam der.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Atıyorum anasonlu nargile istiyorum diyeceksin getirecekler niye bu jadar kastın sipsiyi takacaksınız ince uzun olan tarafı nargilenin ucuna girecek ilk defa içecekmişsiniz garsona söyleyin açsın siz açamazsınız ya da açarsanız halinizi görmek isterim 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Nargile tütününün çeşitleri var örneğin elma, muz, çilek, capucino gibi öncelikle hangi lezzeti seviyorsanız ona karar verin. öyle sipariş verin sipsi nargilenin filtresi gibi birşey bir nargileyi iki arkadaş içeceksen iki sipsi isteyeceksin dumanı çekeceğin hortum gibi aparatın ucuna takılıyor

1|0
    0|0
  • fazla kaptırma kendini de sen :D mide bulantısı ve baş dönmesi ile yığılır kalırsın :D hafif bir şey içmeyi dene mesela kızıl elma..

0|0
    0|0
  • bir elmali nargile alayim diceksin. 10 dakika sonra gelecek. Bir de kucuk laylon icinde marpuç uçlari gelecek. Onlari paketten cikar ince olan kismini marpuca gecir (marpuc nargilenin agiz kismidir) gecirdikten sonra biraz kuvvetli bir şekilde çeeekkk.

0|0
    0|0
  • Öncelikle psikolojik olarak hazır olmalısın kafanda ki negatif düşüncelerden sıyrılmalısın... :))) yaw üstü duman çekeceksin içine nedir ders konusu yaptın 😄

0|0
    0|0
  • içeyin kafa yapar ona göre

0|0
    0|0
  • sipsiyi 5 gun önce netten sipariş ediyosun sonra sirkeli suyu batırıyosun sonra nargile içmee gidiyosun

0|2
    0|0
  • önce duş alın ve temiz nevresimler üstünde için, arkadaşına söyle ilk sefer olduğu için nazik davransın ve nazik için.

0|0
    0|0
  • Sağlığa zararlı, tütünden pek farkı yok gibi.

0|0
    0|0
  • Nargile alabilir miyiz diycen. çeşitleri vardır kavunlu çikolatalı filan. Hangisini istersen artık.. ben birkere içtim ama sigaradan farklı. Duman değil buhar olduğu için çok fena yakıyor

0|0
    0|0
  • Hafif içmeyi dene. Ben nadir içerim, fazla ağır bişeyler içinde tek nefeste kafamın gittiğini hatırlıyorum :)))

0|0
    0|0
  • hoop ismail abi bir elmalı-damla sakızlı nargile de zaten gelir o :D

0|0
    0|0
  • nargile güzeldir ilk iççceksen kavun içmelsn

0|0
    0|0
  • Sipsi sana ozel agzina aldiginn baslik nargileyi icmek icin. Sonrada icine cekecen iste

0|0
    0|0
  • elma nane siparisi ver ağir olmasin diyin.

0|0
    0|0
  • Fazla hızlı çekme kafa yapar.. Ağır ağır iç..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Gören de marijana içecek sanar...
    Shisha istiyorum de sen

0|0
    0|0
  • İçme bence

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan eğer beyazıt mimar sinan kafede, mimar sinan özel var onu tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Bakla elma nane karışımı yaptır. yaninada elmacayi

0|0
    0|0
  • Yasin doğru mu

0|0
    0|0
  • Çok hızlı içme basın döner dumanı içine çek sonra üfle fazlası mide bulandırır ona gore

0|0
    0|0
  • Normal istiyorsun işte neden abarttın bu kadar

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar kastın ki. Yaz Google a çıksın

0|0
    0|0
  • sipsiyi kendileri veriyor zaten onlarda liste var neli içtiğin yazıyo bakar ordan söylersin aradir köz değiştirmek gerek

0|0
    0|0
  • 27 yaşındasın ve tek derdin bu mu. Kafan hayrolsun harun abi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...