Babasını Hiç Görmeyen Erkek?

25 Yaşındayım Ve Yaşıyan Babamı Bir Kere Bile Görmedim Sesini Dahi Duymadım. Lise Yıllarında Olsun Şimdi Olsun Görmek İstiyorum Ama Beynim Buna İzin Vermiyor. Hem O Beni Görmek İstese Görürdü Bence Sonuçta 25 Yıl. Sizlerin "Babasını Hiç Görmeyen Erkekler" Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yıldır seni görmeye tenezzül etmemiş bir baba... Ben olsam merak dahi etmezdim

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben de bu yönde düşünüyorum ama öyle günler oluyor ki duygularım daha ağır basmıyor değil.

• 3ay

Normaldir, sonuçta bir baba özlemi çekmişsin bu yaşına kadar, insanın aklına gelmez demiyorum zaten ama onu aramak, görmek istemek, hesap sormak, nedenini sormak hiç istemeyeceğim birşey olurdu, çünkü 25 yıl dile kolay, bugüne kadar aramamasının nasıl bir nedeni olabilir ki, hayatına devam etmiş sensiz, Allah'ından bulsun

Kızlar Ne Diyor 4

• bu cok bısey koly degıl annen ne zorluklarla buyutmustr yannda baban olmadanda kendını yetıstrebıldgsen helal olsun sana bunu her erkek yapamaz bır yanın eksık baba sevgısı göremeıssın aıle ıcınde ne oldugunu ne sorun gectıgını bılemem ama baban bır cocugunu onca yıl görmemesı öyle bı sebebbı olmalı kı haklısın dıyeblesın gönlunden barsmk görmek ıstyosa konusmnı tavsıye ederım yakın ol demıyrum arana yıne mesafe koy onu tanımya anlamya calıs derım ve annen de danıs tabıkı o daha ıyı bılır rabbım ınsallah hakkınızda hayırlısını nasıp eder bı aıle olmayı gösterr baba kokusunu hıssettırsın rabbım

0|1
    0|0
  • O bunun icin bir adim atmadikca, haliyle seninde gururuna dokunur istemezsin. Keske biraz daya vicdanli olsalar anne/babalar. Bazilari o kadar eksikler ki bu sifatlar icin.

0|1
    0|0
  • Kötü bir durum.

0|1
    0|0
  • Onu bilmem de senden iyi baba olur. Eger bunu bir avantaja cevirirsen.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çocuk sahibi olmayacağım, Ben öldükten sonra geride duyguları olan acı çekebilen, zulümün oldugu dünyaya bir çocuk bırakmayacağım.

• 3ay

Ya aci cekmez de arkanda seni saygisiyla anacak bir evlat birakirsan?

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yardimcin olsun abi cidden cok agır bir travma.

Baba figürü olmadan büyümüssün. Muhtemelen olgun bir insansındır.

Bu yaştan sonra görsen de biyolojik babalıktan öte geçmez diyorum.

Bu arada neden görmediğini merak ettim

0|1
    0|0
    • 3ay

17-18 Aylık bir bebek olan beni ve yanında 2 çocugunu İstanbul gibi bir yerde bırakıp giden birini görmek içimden gelmiyor. Onun yüzünden başımıza gelmeyen olaylar kalmamıstı. Kuru bir ekmek için neler yapmazdık ilk yıllarımızda.

• 3ay

Cenazesine bile gitme

• anlayamaz seni cogu insan.. bende

0|1
    0|0
  • bu durum gerçekten çok kötü birşey

0|0
    0|0
  • Bende hiç görmedim bugüne kadar merakta etmiyorum Allahta belasını verir umarım çocuklarını ve eşini bırakip kacan birine ne denir?

0|1
    0|0
Yükleniyor...