Üniversiteye yeni başlayacaklar, siz üniversiteden neler bekliyorsunuz?

Arkadaş ortamı mı? Sürekli gezebilmek mi? Özgürlük mü? Eğitim mi? Sevgili mi? Kulüplerde zaman geçirmek mi? Üni'de hoca olmaya çalışmak mı? İçinizi dökün bakalım.

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi ni bir arada istiyorum galiba ama imkansız sanırım

0|1
    0|0
    • 3ay

Biraz beklediklerini bulamayabilirsin. Ama eğlencelidir üni umudunu kesme.😀

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yalan söyleyeyim asosyallik sürecimde çok yalnız kaldım be arkadaş , insan içine çıkmak istiyorum, üni ortamında yine bilgilerimle ortalığı coşturup insanların benden övgüyle bahsedecegi günleri özledim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Egitim ve ozgurluk olsun ortamlari hic sevmem ortam olcaksada kiz olan ortamlar tek bir kiz arkadasim olsun saglam olsun gerisi bos

0|1
    0|0
    • 3ay

Eğitim ve özgürlük için kendi ayaklarımızın üstünde durmak hayatımızda çok önemli zaten. Ama yeni üni öğrencileri de bir heves bir hayalle üni ye adım atacaklar. Benim de beklediğim şeyler vardı ama sonra vazgeçtim.😊 onlar da öğrenecekler eğitimi iyi arkadaş edinmeyi.

• 3ay

Aynen :) hii anladim gul gul gulmek iyidir :D 😀😀

• 3ay

😊😊

• Hiçbirşey hayalinizdeki gibi olmayacak :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Morallerini bozmayalım. Kendileri bir yolunu bulurlar amaçlarını gerçekleştirmek için. Kendi ayakları üzerinde duracaklar. Yeni ortam onları bekler.😀

• 3ay

😂 aynen

• 3ay

😂😂

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...