Sizce nasıl ikna edebilirim? Napabilirim?

Ailem daha doğrusu annem benim kapanmamı istemiyor, dediği dedikleri tek kelime sen yapamazsın. bende onları öyle bir şaşırtmak istiyorum ki anlatamam size nasıl ikna edebilirim arkadaşlar? içimden o kadar çok isteğim var ki kapanmama dair cesaretimde var. rabbimin yanında ve onun emirlerini yerine getirmek istiyorum..

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar, lütfen..

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendine en büyük iyiliği yapmiş olursun... ha birde sağda soldaki kapananlar gibi yapacaksan hic kapanma... üstü tekke alti paris olanlardan.. hic bulaşma

1|0
    0|0
    • 3ay

Asla öyle bişey yapmam, olmazda. onlara asla özenmem de.. kapanmak o kadar çok istiyorum ki adabı ve uslubuyla.

• 3ay

neden, ne alaka?

• 3ay

saliha demek iyi hoş güzel olan doğru olan demek.

En İyi Kız Görüşü

• İnsanin tabiki kendi tercihleri ama tek bir düzeltme yapacağım ben kapandım diye allaha sevgin artmıyor o zaman niye her insan her kadın açık dolaşsın allaha olan inancımız giyimimizle olacak birşey değildir o içimizdedir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Allah'a inancım var tabi ki neden olmasın.

• 3ay

Hayır yani benim demek istediğim giyimle kuşamla kapanmakla açık olmakla allahın emirlerini yerine getirmenin hiçbir alakası yoktur. Mesela açıksındır ama allahına duani ediyosundur kuranını okuyosundur namaz kılıyosundur , veya kapalısındır hiç birini yapmıyorsundur bu tamamen senin içinde olan birşey bir giyim için allahına olan sevgin azalmaz veya artmaz. Ve ben kapanmamandan yanayım..

• 3ay

anladım canm

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver kapanma sonrada açılmak istersin

1|0
    0|0
  • Kapanda demem kapanmada demem.

0|0
    0|0
  • Ona küçük sürprizler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cat die kapan kime ne

1|0
    0|0
  • Canim kimseyi dinlemiyor kapandiktan sonra icindeki huzuru Allahin sevgisini hep ustinde hissedeceksin Rabbim herkese kapanmayi nasip eylesin

1|0
    0|0
  • İstikrarınla tabiki. Sen kapan bu senin kararın sen doğru ile yanlışı ayırt edebiliyorsun. Kapanirsin annenin söylediklerine de cevap olur tabikii bunu surdurerek onu ikna edebilirsin ancak.

1|0
    0|0
  • icinden geceni yap

1|0
    0|0
  • kapanma boşver. hayatın tadını çıkar. evlenmeye yakın kapanırsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...