Yeter artık bıktım bir paragraf internetten alıntı iyi geceler mesajlarından, ben koydummu oturtacak birini istiyorum?

Yeter artık bıktım bir paragraf internetten alıntı iyi geceler mesajlarından, ben koydummu oturtacak birini istiyorum? Hayır romantik olacak kabiliyette yok ya kiliselerde boğuluyor ya romantiklikte. En azından aşk sözleri yazamasada ağır başlı ve yürekten sevecek birini istiyorum. Mantıklı değil mi?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• kişiler düşünceler kabiliyet vs işidir guzel mesaj lar yazmak guzel sözler uydurmak. hee ama oda bir işe yaramıo yaa byere kadar sevioz romantiğiz şiir vs yazamam ama guzel o anda sözler bulurm severm sonuna kadar gderm ciddi cidd evliliğe kadar ama niese her gelende karsıma derdi bu olmuo... alışmamışlarmı yoksa adam gibi davranıoz die mi farklı gelio nedr anlamıorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dövecek biri yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Umarım o dediğin erkeği burada aramiyorsundur eğer burda karşına çıkmasını bekliyor san 2tavsiyem olur 1psikolojik destek al 2duzgun erkek düğün yerlerde takılır biraz dışarı çıkıp dizgin yerleri gez

0|0
    0|0
  • Taze bitti

0|0
    0|0
  • Bulamazsın buralarda şimdi sen kalk demle gececi ks ye hadi aşk senin neyine

0|0
    0|0
  • İstiyorsan bulursun

0|0
    0|0
  • Koydukmu oturmasını bilirim elbette ama bu sevdiğim kadınım dediğim kişi değil namert haysiyetsiz olana yapılır. Ben sevdiğim kadının gözyaşına can veririm ama sözümden çıkarsa eyvahhh

0|0
    0|0
  • Ben öyleyimdir, bana göre beraber konuşacak çok şeyi olmaktan ziyade, beraber sessiz kalmak daha önemlidir, sonuçta bir yerden sonra konuşacak şey kalmayacak, o sessizlik iki kişiyi de huzursuz etmezse o birliktelik sağlıklı ve ömürlük olur... Mesaj at hadi?

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı iyi geceler yıldızlar yokki bu gece izleyim neyse gecenin karanlığıyla idare ederim bende

0|0
    0|0
  • Yani tabi arz-talep meselesi

0|0
    0|0
  • Gel beraber olsun bu gece kelimelerimiz.. Senin kelimen sarılsın benimkine cümlemiz uyumak olsun...

0|0
    0|0
  • Helal sana be nerde senin gibi kizlar

0|0
    0|0
  • Yak bir sigara geçsin bea şaka bir yana buradan arama sokaktan ara

0|0
    0|0
  • mantıklı ama sanki abhazyalı gibisinm

0|0
    0|0
  • bence sen iyi geceler mesaji beklme :) mesaji atinca noluyor gece iyimi oluyor konudarak uyuya kalmak varken

0|0
    0|0
  • aferim sana böyle adamlar yığınla var zaten tepe tepe kullan artık

0|0
    0|0
  • Iyi güzel dedinde topladın butun erkekleri başına be yavrum 🤔

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
  • Maço istiyorsun heyt

0|0
    0|0
  • yaz bana bir koyarim kalkamazsın :DDD:d

0|0
    0|0
  • Gayet Mantıklı Ama Çoğunlukla Kızlar Öyle Laflardan Sözlerden Hoşlandığı Için Öyle Mesajlar Öyle Sözler Yazılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Montoklo dogolmo git esra erola

0|0
    0|0
    • 3ay

Fake kezban vol 1500

• 3ay

Son yondon volot 😂😂😂 kapçık ağızlı 😂😂😂

• 3ay

Laz işte. Soysuz köpek.