Haktan hukuktan anlayanlar?

Arkadaşlar çok saçma bir sorı olacak ama hiç bir kötü kelime kullanmadan bitirceğim sözlerimi daha önceden tartıştığım bir kız vardı bu kızın annesiyle de teyzem tartıştı, konu olarak kesinlikle haklıyız açık ve net belli birşeu gerçekten. Şimdi haklı haklıyım der mi triplerine girmeyin. Herneyse asıl konu kadın ve kızı sürekli teyzem ve benim arkamdan konuşuyor muş kız eğer bişey olursa farklı yöntemlerle halledeceğiö türünden anlarsınızya işte boş tenekeden çok ses çıkıyor hesabı.. Ama aşırı derece dw raharsıZlık duyuyorum özellikle kadının ve o kızın teyzemin arkasından konuşmama bunları herhangi bir yere şikayet etme gibi bir olanağım var mı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bak canım, bu ülkede tecavüzcüyü salıveriyorlar. Evime giren hırsız için gittiğimde savcı bana dediki cezaevleri 2 katı kapasite dolu senin hırsızınımı atalım oraya yoksa bir katili mi :) Bu kafadaki adamlara benim arkamdan konusuyorlar bunları dövün mü diyeceksin :D Ama sen gidip onlara haddini kendin bildirirsen polis gelir sana takar kelepceyi oda ayrı bir komedi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tehdit olarak şikayet edebilirsin ama kanıt sunman gerek veya şahit. seslerini filan kaydettir azıcık casusluk yap olmadı karakola git adreslerini ver uyarı yapsınlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Size hakaret ettiği için şikayetci olabilirsiniz kendilerinden ama alirsiniz başiniza belayi kamu davalari siz vaz geçsenizde devam edebiliyor ve hayli uzun sürüyor.

0|0
    0|0
  • Sulh ceza savsini bul

0|0
    0|0
  • Bu durumdan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • tehdit etme varsa şahitle dava açılır

0|0
    0|0
  • var elbette

0|0
    0|0
  • Şahidin var mı seni tehdit mi ediyorlar darp edildim mi yoksa sadece arkadan konusmami

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...