Yasadigim yerden ve insanlardan nefret ediyorum?

Su aralar derin bir dusunce icindeyim. Cevremdeki insanlar beni bozan karaktersiz kisilikler. Hepsiyle iliskimi koparip bu sene universiteye hazirlanmam gerekiyor. Cok umursayan bir kisiliktim. 1 aydir kimseyi bu kadar takmamam gerektigini, 1yil sonra hic birini umursamayacagimi anladim. Herkesle iliskimi koparmak istiyorum. Umursamak istemiyorum. Yasadigim yerden okuldan nefret ediyorum. Ciddi ciddi bu kadar içi cirkin insanla olmak istemiyorum. basima bela oldular. Bu sehirden kacmak istiyorum..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığım şehirden ve çevrem de ki tüm insanlardan tiksiniyor midem bulanıyor onun için az kaldı başka şehire taşınacağım iş için bir daha dönmeyeceğim yeni bir sayfa açacağım.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yalniz degilmisim meger sana katiliyorum insanlardan bu sehirden nefret ediyorum bir gün sessizce cekip gitmek istiyorum 😊

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaç gel Muşa

1|0
    0|0
  • az insan cok huzur

1|0
    0|0
  • Hepsini sil.

1|0
    0|0
  • Yalniz değilsin bende

1|0
    0|0
  • yakın akraba varsa amca hala dede teyze vs memlekette git 1 sene hazırlan rahat rahat üniye.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ankarada yasiyorum. Burda olan imkan orda yok maesef. Yoksa bende bunu dusunmustum..

• 3ay

Ya dusundum. Memleket giresun ve mardin baba tarafi ve anne tarafi. Ama biri koyde yasiyor digeri teror bolgesinin icinde. Elimden birsey gelmiyor

• 3ay

git giresuna karadeniz havası orman deniz oh mis

• bazen bende

1|0
    0|0
  • Ben ankaradayım 16 yıldır alışamazmıyım alışamadım 4 yıl üniversitede dışardaydım dışarısı daha iyi geldi. Ayrıca insanlardan bende uzak duruyorum az dostun olsun yeter

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de istiyorum hatta bu ülkeden komple kaçmak istiyorum burası iğrenç insanlarla dolu bir kanalizasyon çukuru.

1|1
    0|0
  • aynen ben de. inanır mısın yeni insanlarla tanışmak dahi istemiyorum. hiç hevesim yok hep aynı hikaye valla nefret ediyorum dağda yaşayaymışız biz

1|1
    0|0
    • 3ay

Ya bide 1 2 tanesi var abi hic mi rahat vermezler. O kadar egosu yuksekki kizin uzaklastikca beni tehdit ediyor. Hemde kavga dovusle. Ya ugrasmak istemiyorum gercekten ya. Kimsenin bizi tanimadigi sahil kiyisinda yasasak nolurdu yani 😠

• 3ay

En yakin arkadasim diyorsuuun ama sac bas dovmek istiyorsun niye acaba 😝😝😝

• 3ay

ya işte güya en yakın arkadaşımdı görünürde öyleyiz aynı evde olduğumuzdan da ben çok soğudum dayanamıyorum artık

• Ya tam olarak bensin bende nefret ediyorum insanlardan bu sene üniversiteyi kazanıp gitmek istiyorum bu şehirden yeni insanlar yeni şehir yeni yerler istiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...