Kankamla Ben (Kendinle Evlenmek) 😂😂?

KENDİYLE EVLENEN KADIN 😂

Kankamla Ben (Kendinle Evlenmek) 😂😂?İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Grace Gelder adlı kadın, kendi kendisiyle evlendi... 6 yıldır sevgilisi olmadığını söyleyen Gelder, bir süredir meditasyon, yoga ve bazı spiritüel faaliyetlerle 'kendini keşfe çıktığını' belirtti. Bunun üzerine 'kendi farkındalığını' keşfeden genç kadın, geçen yıl kasım ayında Londra'daki bir parkta bank üzerinde otururken kendisine evlenme teklif etti. 'Olumlu yanıt' alınca da Devonshire bölgesinde bir kır düğünü organize etti. Düğüne Gelder'in kız kardeşi de dahil olmak üzere yaklaşık 50 davetli katıldı. Gelder düğünden sonra, "Kendimi daha güçlü hissettim" dedi.
Kendi kendisine yüzük takan ve aynadaki yansımasını öpen Grace Gelder, İzlandalı müzisyen Bjork'ün 'Isobel' isimli şarkısında geçen 'kendimle evliyim' lafından etkilendiğini itiraf etti. Şarkıda geçen 'kendimle evliyim' cümlesini önce çılgınca bulduğunu söyleyen kadın, 'şimdi ise bunu tamamen anladığını' ifade etti.
(ALINTI)
Arkadaşlar bu habere denk geldik 😂 Kankam @_Hedvige_ ile bizde kendi mükemmel kişiliklerimizle evlenmeye karar verdik. (Erkekten medet ummaktansa kendimle evlenirim daha iyi.) 😂 Aşk meşk işleri boş. Aha illa da evleneceksek kendi kendimizle evleniriz.
Siz ne düşünüyorsunuz? 😂

Güncellemeler:
3ay Aşk acısı cekeceğime kendi kahrımı çekerim daha iyi 😂

3|2
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kendimle evlenmeyi düşünüyorum. Geçen gün kendime evlenme teklifi ettim, hemen cevap vermek zorunda değilim düşünüyorum. Kendimle anlaşabilirim sanırım. Ayrıca çok yakışıklı bir beyim. Ama işim yok, kendimle nasıl geçinicem onu bilmiyorum. Olmazsa bende çalışır kendime destek olurum. Evde oturup napıcam zaten. İlerde çocuk olursa o zaman evde oturur çocuğa bakarım. Çocuğuda inşallah bir şekilde halledicez, kendimle oturup bunu konuşmam lazım, şimdilik erken zaten.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ahahhahaahhs 😂😂😂😂 bu daha iyiydi 😂😂 shsha
      Bence evet de.

• 3ay

Teşekkürler aklımıza gelirsen davetiye atarız bir ara, rahatsız etme şimdi kendimle beni baş başa bırak hadi by.

• 3ay

Tamam 😂😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...