Bir Askerin Hayat Hikayesi, Okumak İstermiydiniz. ?

2. İsmim Selim İle Tanıtayım Kendimi Sizlere,
18 Yaşında Maltepe Askeri Lise Öğrencisiyim,
Özür Dilerim, " Öğrencisiydim "
7000 Devre 131 Sıra 79 Puan İle Kazandım Okulu, 2012 Yılında Hazırlık Okudum, Ve 2013 Yılında Asıl Okula Başladım, Herşey Çok Güzeldi,
Üzerimize Verdikleri Üniforma, Taktıkları Çizgi Rütbe, Tek Başına Bir Ordu Yapabiliyordu Bizleri,
Mülakattan 12 Metre Top Atışı, 36 Mekik Ve 4 Tur 9 Dakika İle Geçtim, Yüzmeden Elendim, Ama Üsteğmenim Sağolsun, Yardımcı Oldu,

17 Gün Stresini Komutanlar Baya bir Yedirmişti,
Ve O Gün Geldi, Birlik Olarak Cross u Arkadaş Olarak Polatı, Ve Branş Olarak Eğitimci Dağ Kadrosunu Seçtim, İlk Gün Sonrası Cehennem Gibi Oldu, Günde 4 5 Defa İştimaya Kalkıp Türlü İşkencelerden Geçiyorduk, Tabi Hepsi Risksizdi Ancak Can Yakıyordu, 17 Gün Hayatımın En Zor Günleriydi, Arkadaşımızın Bize Öğrettiği Dizeyi Komutana Söylememekti Görev, Herkes Başarılı Olamıyordu Ancak Ben Ağlasamda Aşk İle Kazandım Ve İntibak Bitti, Tören İle Rütbeler Açıklandı, Yeminimi Ettim Ve Okula Başlamama Günler Kalmıştı, Polatı O Törenden Sonra 3 4 Gün Görmedim,

BIr Sürü Arkadaşlar Edindim, Bir Sürü Abilerim Komutanlarım Oldu, Zordu Ancak İsteğim İlk Gün Gibi Aynı Düzeydeydi, Sabah 6.30 da Kalkıp 2 Saat Zorunlu Spor Eğlenceydi Benim İçin Öğrendiğim Yabancı Dil, Dans, Kick Boks, Ve 10 larca Aktiviteyi Hiçbir Yerde Öğrenmek Mümkün Değildi,

Hiç Kavga Etmedim, Okul Sağlık Meslek Gibi Tertemiz Harikaydı, Çok Dayak Yedim Komutanlardan,
Sıkıcı, Zor, Bir O Kadarda Hayaller İle Geçiyordu Günler, Bir Gün Göreve Başlıcam Ve Hiçbir Askerime Kötü Davranmayacaktım, Asla Vatanıma İhanet Etmeyecektim,

Sonra 1 Yıl Muaf Tutuldum, Cezai İşlem Gördüm Ancak Yinede Atılmadım Okuldan 2. Çizgiyi Aldım, Sonra 3. Çizgi yi Aldım,
Yıllık Demir Adam Rekabetinde Derece Alamadım Ancak Özel Harekatın 1. Lisansını Almaya Hak Kazandım,
En Mutlu Olduğum Gündü,
Sonra Eve Geldim KHO ya 1 senem Kalmış Mutluyum,
Ve 15 Temmuz Geldi,
Biz :(

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah bir kapi açacak kardesim merak etme.. bu vatanseverliğinin ödülünü elbet alacaksin az sabret

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• duygusalmış gerçekten tuhaf oldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun.. Insallah istedigin yere gelirsin sende bigün..

0|1
    0|0
  • çok uzun ama bir ara okuycam

0|1
    0|0
    • Teşekkürler

• Komutanımın yerinde olmayı çok isterdim be abla :(
      ama üzülme gittiği yerden gülümsüyor o

• tek tesellimiz bu, şehit olması. iyi geceler hakkında hayırlısı olsun seninde.

Erkekler Ne Diyor 2

• Hainler yuzunden araya gercek vatansever genclerimizde kaynadi ne yazık ki. Ne diyelim Allah sabir versin o kadar emek çöpe gitse kafayi yerdim ben.

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun. Gerçekten hayallerin, emeklerin bir anda yok olması çok kötü bir durum. İnşallah devlet, fetö şerefsizlerinden dolayı mağdur olanlara bir şans daha tanır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...