Namus sizin için nedir? Namus sadece kadın için mi geçerlidir?

Herkese şunu söylemek istiyorum. Namus sadece kadın için değildir. Eğer öyle olsaydı şu soruyu kendime hiç sormazdım. Namus sadece kadın için olsaydı HZ. YUSUF ' un sakladığı neydi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yalan gelir seninle ay i dusunecegim hatta bu düşünceyi bütün bir hayatıma yansıttım gel gelelim bir faydasıni görmedim siz bayanlar lafa gelince böyle konuşuyorsunuz ama icraata gelince kolayca yoldan çıktığımız gordum ahlakıyla yaşayan erkeklerin yuzune bile bakmazken şerefsiz tahtasına köle olduğunuzu gordum. Su konuşmanin ustune senin bile kolayca rezillesebilecegini iddia ediyorum yeterki biri g noktani birazcık oksasin senin bakışın en fazla 15saniye surer ondan sonra becerilmek için köpek gibi yalvarirsin bunu bildiğim için senin şu baya yorumun modeli hızlandırıyor bilesin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Namus mesala yerde bulduğun parayı cebine atmamak. Namus kendini sakınmak gibi algılanıyor. Bunun da doğruluğu tartışılır. Kime göre neye göre doğru?
    İnsanlar namuslu olmak için mi kendini bir şeylerden uzak tutuyor yoksa gerçekten uzak kalmak istediği için mi?
    Namus bence, dürüst olmak filan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Namus kadinda erkekte merkezde vardır herkwz için geçerlidir. Namus kadınlar için öncelikle zardan geçer. Çünkü zaeini kaybeden kiz babasinin anasinin emeklerini boşa cikarmistir. Bir p... için altina yatmistir. Erkekte de ayni şekilde. Sonra ruhen gekirgelir

0|0
    1|0
  • evet sadece ve sadece kadına özgü bir durum

0|0
    0|0
  • Vicdan

0|0
    0|0
  • ahlaktır benim için.. bunun cinsi yoktur... hata hepimizin için...

0|0
    0|0
  • Namus insanın karakterinde saklıdır bacağının arasında değil, erkeğine namusu karakteridir kadının da bana göre.

0|0
    0|0
  • Kuranı-Kerimde nur 30 da allah erkeklere bakirliginizi koruyun diyor kim namus kadında demişse Allaha iftira etmiştir..

0|0
    0|0
  • Kadinin ne kadar namusu varsa erkegin de o kadar namusu vardir.

0|0
    0|0
  • Namus kadın içindir mi dedi biri? Yöö öyle bişey.

0|0
    0|0
  • tabikide erkek içinde gecerli

0|0
    0|0
  • Namusun erkeği kadını olmaz. Namussuzu ya asın ya kesin ya vurun nokta

0|0
    0|0
  • erkeklerde seref kadinlarda namusdur

0|0
    1|0
  • Namusumun bozulacağı yer yok gibi bende 😄

0|0
    1|0
  • Namus diye bişi kalmadı artık kim kime dum duma oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Namus iki cins içinde geçerli kendini haramdan korumalı

0|0
    0|0
  • Bacak arasında değil o kesin. Bırakın cahil fikirleri
    (NOT: kimseye kasten bir söz yoktur soran ya da herhangi bir üye üzerine alınmasın)

0|0
    0|0
  • Yook

0|0
    0|0
Yükleniyor...