Babam bize karşı çok soğuk?

Arkadaşlar üç kardeşiz biz. Annem babam birler hala ama nerdeyse her gün küçük şeylerden bile olsa tartisiyorlar. babam eve karşı çoğunlukla soğuk oluyor işten eve evden ise işte bazende bizimle konuşuyor espri yapıyor falan ama bu zamana kadar babam bir kere bile sarilmadi seni seviyorum demedi cekiniyorumda biraz babamdan sizce neden böyle davraniyor

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Peki sen sebepsiz yere gidip babana sarıldın mı? Emin ol gözlerinde mutluluğu görürsün. Ama ne var ki evin kötü polisi baban seçilmişse bunu dile getirmez.

0|0
    0|0
    • Sen benim sorunumu anlamamışsın galiba egerki babam bana küçücük bir sey yapsa ya da söylese ben bin kati sevgiyle giderim ama sevgisini dışarıya vuramiyor

• 24 yaşıma geldim. Bugüne kadar sadece askere giderken sarıldım babamla. Sarilinca fark ettim içten icten hıçkırıklar ile ağlıyordu. Ama gözünden tek yaş gelmiyordu. Benim babamda sevgisini dışa vuramiyor ama biliyorum beni seviyor ve bu bana yeter.

En İyi Kız Görüşü

• Benimki de öyle

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bazı babalar öyledir benim babamda beni sevmez 4 ablamı çok sever.

0|0
    0|0
  • bak güzel insan babalari anlayamazsin anneden fazla babanin hakki vardir evlatta baban maddi manevi sorunlar yasiyor olabilir babaniza annen ve kardeslerinle güzel bir hediye alarak ve anlamli bisey olsn ki baban deqerinizi anlasn

0|0
    0|0
    • babam değerimizi biliyor sadece böyle davranmasına katlanamıyorum sonuçta yabancı biri değilim ki sevgisini dışarıya vurmakta zorluk çeksin

• allahim size baba sevqisini nasip etsin bende babama hasretim bana bir kere vurmadan gitti allah herkese babam qibi baba nasip etsn

• tartışmalardan olsa gerek. evde huzur olmadıpından olabilir

0|0
    0|0
    • başkalarının yanında çok iyi biriyken onlar gittiğinde farklı oluyor ona çok kötü oluyorum tamam sağlık sorunlarımda yanimda oluyor ama ben onun varlığını hissetmek istiyorum

• babana bu durumu söyleyebilirsin. anlıyorum çekiniyorsun falan ama seni terslemez kötü davranmaz rahat olabilirsin

• bakalım ileride nolucak teşekkür ederim yinede

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...