Çin işkencesi kitabini okuyaniniz oldu mu?

Ben netten indirdim kitabini okuyorum 2 saat boyunca okudum. ulen Çinde Türkler neler çekiyomusta biz burda şuna üzuldüm buna üzüldüm diye gaflette uyuyomusuz ya. Ben okurken cok üzüldüm o iskencelere. Siz ne düşunuyorsunuz. Yazar emine şenlikoglu

1|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• o isimde bir kitap okudum komünistler hakkında saçma sapan şeyler yazıyordu ama yazarını hatırlamıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çin işkencesi diye boşa dememişler

1|0
    0|0
    • 3ay

Dini görüslere bu kadar saygisizlik olmaz ya. Sirf müsluman diye insanlari kursuna dizdiler sıcagin altinda kirbaclayarak çalistirdilar karanlik zindanlara tiktilar lagim farelerini saymiyorum bile.😟 inanmazsin ama neden saygi duymazlar ki😑

Erkekler Ne Diyor 14

• çinlilerin gaddarlığı geçmişten belli

1|0
    0|0
  • Okumam öyle şeyler yüreğim el vermez

1|0
    0|0
  • Okumadım da tahmin edebiliyorum...

1|0
    0|0
  • Yanlış anlamazsanız şunu sormak istiyorum. Türklere işkence yapıldığı için mi üzülmemiz gerekiyor yoksa bir insana işkence yapıldığı için mi?

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabiki insanlara. Ama kitapta Türkleri yapilanlari anlattigi icin Şu an kitabin konusunu tartisiyoruz

• 3ay

Anlıyorum. Kitabı okumadım ama genel olarak işkenceye karşıyım. Kime karşı yapılırsa yapılsın.

• 3ay

Aynen

• Yok ama merak ettim

1|0
    0|0
  • Okumadim. Okumak isterim.

1|0
    0|0
  • Kitabın adını söyler misin?

1|0
    0|0
  • sadece önsüzünü okumuştum

0|0
    0|0
  • filmini izledim

1|0
    0|0
  • Türk, gibi bir düşmanın olursa işkence taktiklerinin bu kadar acımasız olması gayet normal 🤓

1|0
    0|0
  • Yok okumadım bilinç altın iyi böyle xd

0|0
    0|0
  • Sen rus uykusunu okudun mu

0|0
    0|0
  • Örnek ver

0|0
    0|0
    • 3ay

Sırf müslüman diye tutuklayip karanlik zindanlara attilar yillarca. Zindandakilrt yillar sonra disari ciktiginda ilk defa ışik gormekten gözleri sanciyo ve bagiriyorlar lagim fareli kuyunun ustunde tek ayak bekletiyorlar. Annesinin onunde bebeginin basini eziyorlar sicak altinda çalistiryorlar olenlerin sicaktan gozleri akiyo 😑vs.. tamam inanci yok bunlarin ama neden saygi duymazlar. Biz ne kadar sukretsek az

• 3ay

aşırı dincilere yapıyolarsa hak veririm 🤔 Ama dediğin gibi müslüman diye yapıyolarsa yazık

• 3ay

Ne olursa olsun hic bir insan bu kadarini haketmez. Kimsenin boyle igrenc seyler yapmaya hakki yok😕

• Üzülsem ne yapacaksın ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...