Kilolu İnsanların Ayakları Neden Büyük Olur?

bugün ayakkabı mağzasında bu olayın farkına vardım iki tane adam vardı 1. adam yaklaşık 2 metreydi ve zayıftı şişman olan adam ise en fazla olsa olsa 1.80 di 2 metreye yakın adamın ayağı 43 numarayken şişman adamın ayağına 49 numara olmadı ve daha büyüğü olmadığından mağzada gitmek zorunda kaldı şimdi aklımdaki deli sorularsa şunlar insan kilolu olunca ayak yandan büyürde boydan nasıl büyüyor ayrıca 2 metrelik adam nasıl 1.80 adamdan küçük giyiyor anlam veremedim biri bunu bana açıklasın var mı böyle uzun boylu olupta küçük ayaklı olan ya da kısa olupta büyük ayaklı olan şişmanlar büyük ayaklımı olur?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Gardasim o ayagan uzunlugu ile degil eniyle ilgili aslnda ayni numara ayakkbinn daha genis versiyonu olmali

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oratılıyırlar işte

0|0
    0|0
    • 3ay

orantılanıyorda yandan büyümesi gerekmiyormu boydan nasıl oluyorda büyüyorki

Kızlar Ne Diyor 5

• tanıdığım birisi var 160 boyunda 80lerde kilosu var ayakları ve elleri küçücük. sen denk geldin sanırım.

0|0
    0|0
    • 3ay

erkekmi kızmı benim gördüğüm çoğu kilolunun ayakları büyük ama

• Fazla kilolu insanın ayağı etli butlu olur tabiki de yükseklik açısından geniş oluyor özellikle.

0|0
    0|0
  • Geniştir

0|0
    0|0
  • kilolu oldukları icin :S

0|0
    0|0
    • 3ay

ama kilolu olunca ayak benim bildiğim yandan büyür nasıl oluyorda boydan büyüyor?

• 3ay

genetik o zaman

• gariplik ikisindede var iki metre 43 numara asiri kücük

0|0
    0|0
    • 3ay

evet bende öyle düşünüyordum önceden ama uzun boyluların arasında kısalardan bile küçük ayakları olanlara rastlayınca artık boyla ilişkisi yok gibi düşünmeye başladım

Erkekler Ne Diyor 1

• Yagilar nereye. Birikecegini sasir

0|0
    0|0
    • 3ay

ama kilolu olunca ayak benim bildiğim yandan büyür nasıl oluyorda boydan büyüyor?

Yükleniyor...