Hiç tacize uğradınız mı?

Malesef ki böyle şerefsizlerin sayısı çok olduğu için sorayım dedim

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet güya beni sevdigini idda edip 1 sene peşmde koşan sonrasındada son kez konuşcam ve bidaha rahatsız etmicem dierek beni taciz etmişti o kişi

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Günahını almak istemiyorum ama bugün gebze haremde bir abla baya zorladı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hayır

0|1
    0|0
  • Kadin olupta tavize ugramayan var midir

1|1
    0|0
  • lisedeyken

0|1
    0|0
    • 3ay

ergen sipalari işte

• 3ay

Sen düzgün olduktan sonra kimse cesaret edemez zaten kendini belli eden kızlar genelikle tacize uğruyor tabiiki her türlü taciz çok kötü bisey ama kızların da dikkat etmesi gerekiyor saygılar :-D

• 3ay

Nasılcereyan etti olay (anlatmayabilirsin)

• Evet

0|1
    0|0
  • Takipçi sapıkları atlamayıda taciz sayıyor muyuz

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • tacize uğramayan kadın kaldı mı ülkede?

1|1
    0|0
    • 3ay

kendini taciz ettirmeyen kız kaldı mı peki bu ülkede

• 3ay

Kizların suçu yok kendini bir sey sanan o seregsizler cinsel durtulerini bastiracak gerekirse

• 3ay

tabiki yoktur ona bisey dediğimiz yok ama sonuçta erkeklerin ne halde olduğu belli bunu bile bile bu tarz olaylara sebebiyet verecek şekilde davranmak uygun değil

• Evet

0|1
    0|0
    • 3ay

Nasıl cereyan etti olay ( anlatmak istemiyorsan anlatmayabilirsin)

• 3ay

Antalyada konyaaltinda denizin icinde dayinin biri yapmıştı o serefsizligi elim ayagim titremisti bide baya açılmıştım bogulcaktim nerdeyse bagirip cagirmistim adama oyle tepki gorunce gitmisti

• evet

0|1
    0|0
  • Çok çok az

0|1
    0|0
  • Tacize uğramamak icin çeşitli tebbirler aliyoruz artik o levele geçtik

0|1
    0|0
  • bu ülkede kız olupta tacize uğramayan yoktur

1|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• hayır ama çok şahit oldum

0|1
    0|0
  • Uğradım...

0|1
    0|0
    • 3ay

Nasıl oldu olay

• 3ay

İki kere geldi başıma. birisi 7, 8 yaşlarındaydım şort giyiyordum. Büyük ihtimal pedofili hastası evli olan bir fabrika çalışanı bacaklarımı ellemek istedi. Ne korktum , ne kaçtım. Sorguladım ve konuştuk. Bir daha yapmadı.
      İkincisi üni zamanı 99 depreminde trende kaldım macerayaa. Hamalın teki yanıma oturdu, başladı konuşmaya benim gibi birisi varmış :) öyleymiş böyleymiş falan bana yazmaya kalktı. Başıma bela almamak için ayrıldım. Muhatap olmadım. O da bişi yapamadı.
      Soğuk kanlı ve akıllı davranmak her zaman iyidir. Öfkelenip adamı öldürebilirdim de...
      Bazen nasıl davranmak gerektiğini bilmelisin. Buluyor işte insanı bazen kötülükler nabarsın :)

• Yooo sjsj

0|1
    0|0
  • taciz değilde suriyeli bir çocuk tarafından gasp teşebbüsü oldu

0|1
    0|0
  • Ben uğradım

0|1
    0|0
  • otobüste ve dolmuşta bazı ablaların zorlamışlığı var şimdi ne yalan söyleyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...