Kimsesiz bir kız hakkında ne düşünürsünüz? Çocuk esirgemede büyümüş?

Kimsesi yok, çalıştığı yerlerde fiziksel ve psikolojik şiddete ve tacize uğramış, okulunu maddiyat ve kalacak yer sorunundan dolayı bırakmış. Akrabalarını 20 yaşında bulmuş ama görüşmek istememişler neden de söylemişler İntihar etmeyi düşünüyor

Güncellemeler:
3ay Annesi babası kardeşi yok. Telefon rehberinde sadece iş yerleri numarası var. Taciz olaylarından sonra artık işi de yok. Öğrenci evlerinde kalıyor.2 aydır işsiz ve evin masraflarını ödemedi diye evden gitmesi isteniyor. aşırı zayıf bide iştahı yok zaten eve para vermiyor diye utandığı için yemek yemiyor
3ay Ve 24 yaşında bu yaşa kadar hep çabalamış lisede okul ikinci olmuş. Psikiyatrlar ilaç verip yollamışlar. İlaçlar çalışmasına engel oluyor diye kullanmamış.

0|1
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• öyle gençlerin ellerinden tutulmalı yazık günah ya o akrabalarada yazıklar olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kadar acı yaşamış bir insanın kalbi temiz olur heralde ona o kadar insan kötü davranmis bide ben mi davranicam ona kötü o bana kötü davransa bile ben ona kötü davranmazdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• cok uzulurum ınan bana zor bır hayat cunku ama yınede guclu olması lazım duşmanlarına ınat ayakta kalması lazım bence

0|0
    0|0
  • Ne düşünürdüm güzel bir soru. Aslında çok büyük zorluklar görmüş olarak düşünürüm acımaktan değil ihtiyacı olduğundan sevgiye ilgiye muhtaç olduğunu düşünürüm. İntihar etmek çözüm değildir. Herkes istediği hayatı yaşayamaz. Zaten herkesin başına kötü şeyler geliyor. İntihar çözüm değil ve çok günah.

0|0
    0|0
  • acırım ve üzülürüm yani sonuçta insan oda

0|0
    0|0
  • alır onu korurdum kendi ayakları üzerinde durana kadar elimden ne gelirse yapardım ve ne olursa olsun okulunu bitirmesini sağlardım evlendirecek gücüm varsa en sonda düğününü yapardım allah yardımcısı olsun böyle insanların

0|0
    0|0
  • Ne düşünmemiz lazım

0|0
    0|0
  • nerde bu kiz ya allah askina gelsin bizim evde yatacak yeride var ben onu okulada gonderirim sahipte cikarim serefsiz akrabalarina boyun egmesin bile hic iste bu halk bu yuzden kaybediyo caresizlikten faydalanmak yerine elinden tutup kaldirmiyo

0|0
    0|0
  • Intihar etmek nerden cikti. Calisiyorsun sanirim. Bu kadar şanssız ama güçlü büyümüş sana yakismiyor bu düşünce

0|0
    0|0
  • Destek çıkılması gerektiğini düşünürdüm. Mutlu olmalı bence. Biliyorum düşüncem saçma çünkü kendimiz mutlu değilken başkalarını mutlu etmeye çalışıyoruz. Tuhaf dimi 😄

0|0
    0|0
  • Hayat Her Seye Rağmen Yasamaya Deger Intihar Gibi bir Sacmaligi Aklindan Bile Gecirme Herkesin Ne Sorunlari Var Demekki Seninkide Buymus Kalan Hayatinin Degerini Bil

0|0
    0|0
  • Kızın aklı yok. Vücuttan gideri varsa oradan yürüsün, en kötü ihtimalle yurtdışına çıksın.

0|0
    0|0
  • Kendini toparlayıp sorunlarının üstesinden gelebilirse çok güçlü bir kadın olduğunu düşünürüm. Ancak şu durumda, mücadeleyi asla bırakmaması gerektiğini düşünürüm, zira her gecenin sonu yine aydınlık bir sabah...

0|0
    0|0
  • Umarım sen değilsindir son cümlede bahsettiğin kişi...

0|0
    0|0
  • Destek olmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Bu kisi sen mi oluyorsun?

0|0
    0|0
  • şanssızlığın dibine vurmuş diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Ayaklarının üstünde durmayı başarmış derim.

0|0
    0|0
  • Allah var

0|0
    0|0
  • Evlenirim oylesini bulırsam tabi güven şart

0|0
    0|0
  • Üniye gidiyorum ailemden ayrı evdeyim. O kızı bulsam yanıma alırım.

0|0
    0|0
  • Bence intihar etmesi en büyük yanlış, ve benim bu hakkında düşündüğüm yardıma sevgiye muhtaç olması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ölsün kurtulsun

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmeli kimseye yüz vermemeli benim üvey halam erkek gibi kadındır biri ters bir şey dese dediğine pişman eder

1|0
    0|0
  • Bazen intihar en güzel çözüm gibi gelir, fakat onu yapmaktan da korkarız. Ben psikoloğum falan yardım edebileceğini düşünmüyorum, ama hayatına güzellikler katabilir kendine bir amaç bir hedef koyabilir tatile gidebilir onu gerçekten çok sevecek birini bulup hayatı tekrardan sevebilir

0|0
    0|0
  • sevgiye ve ilgiye muhtaç diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Acırım

0|0
    0|0
  • Onunla sabaha kadar konusabilirim

0|0
    0|0
  • İntihar? Bu kız hayatından memnun mu değil tamam peki intihar bir kurtuluş mu gerçekten huzura mutluluğa mı ericek burdan ayrıldığında ya gerçek hayatta çekiceği acı vereceği hesap?

0|0
    0|0
  • aynı ben annemden başka kimsem yok :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...