Tektaş olmadan evlenme teklifini kabul eder misiniz?

Kanlı Elmas'ı izledikten sonra asla ama asla o iğrenç şeye para vermem. Teklifi de kabul etmem.
Peki ya siz? O kadar insana yapılan eziyetten sonra hala pırlanta istiyor musunuz?

0|0
40|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bu gösteriş budalalığı herkesi esir aldı. Bazen burada bile yüzüklerinin resmini atıp nasıl güzel mi diye soruyorlar ya... Pes yani diyorum. Yüzükle mi evliliğinde huzur bulacak bu insanlar? İmkanı olan ve almak isteyen tabi alsın saygım sonsuz ancak yüzük almadı diye triplere giren hatta birlikteliğini bitiren kadınlar var etrafımızda. Yazık...

1|0
    0|0
    • 3ay

teşekkürü borç bilirim. :) Teşekkürler.

• 3ay

Görüşlerinizi paylaştığınız için ben teşekkür ederim 👋

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• @riaaa Soruda görüş paylaşan nickli sonradan görmeyi lütfen engelleyelim. Ben şahsen engel koyarak gerekli tepkimi veriyorum.

1|0
    0|0
  • tektaş almam :D

1|0
    0|0
  • Etmezler

1|0
    0|0
  • ederler

1|0
    0|0
  • Tek taş diye tutturan budala kızlardan ne eş olur ne de anne..

1|0
    0|0
  • Çok güzeldir filmdir. Zaten tek taş isteyen bir kadınla evlemem ki? ya da bilemiyorum büyük konuşmamak lazım

1|0
    0|0
  • Pirlantasiz evlenme teklifini kabul edecek kiz var mi bu devirde?
    Adami doverler 😂

2|0
    0|0
  • Beşi bir yerde de istiyorum.

1|0
    0|0
  • Gerçek manada kalbini sana vermişse gerisi angarya

1|0
    0|0
  • illa pırlantamı olacak taşlı yüzüklerde var onlarla idare et vu arada filim çok iyiydi

1|0
    0|0
  • Daha yenimi izledin kadınlar güzelleşsin diye kobay farelerinde makyaj ürünleri deneniyor şempanzelerdi bir çok krem için parasız insanlar para için gönüllü oluyor testlerine sonuçları iyi olmuyor genelde ama bu yaptığın çok güzel bir adım kadınsın (adamsın) bravo 👏

0|0
    0|0
    • 3ay

Keşke her şeye dikkat edebilsek ama öğrendikçe etmeye çalışıyorum. Yeni izlemedim, birisi aldığı yüzüğün fotoğrafını açınca aklıma geldi

• 3ay

😊😊😊😊 cansın helal sana

• 3ay

👍👍

• Ooo izledin mi o filmi. Efsane film..

1|0
    0|0
  • Tek taş yok tek lavaş alsak oluyomu

0|0
    0|0
  • birde önümde eğilmesini şart koşuyorum

0|0
    0|0
  • aaaaaaa olmaz çiftaş isterim ayrıca kız önümde diz çöküp teklif etmeli havai fişeklerde olsun başka türlü kabul etmem mümkün değil :D fdgghg

0|0
    0|0
  • Etmem

0|0
    0|0
  • Gereksiz para kaybı, sahte yüzükle geçiştirmek varken ne gerek dünyanın parasını harcamak

0|0
    2|0
  • o pırlantayı almak için kıçını yırtan adama eziyet değil mi o 😁

0|0
    0|0
  • Etmezler

0|0
    0|0
  • Nasıl yani

0|0
    0|0
  • etmeyenle evlenmem zaten

0|0
    0|0
  • hımm güzel ve anlamlı filmdir evet bence tektaş anlamsız bişey benim görüşüm bir alyans yeterde artar bile ben şahsen alyans olmasada olur git karın olacak kişiye bir bilezik al bir küpe veya kolye al olsun bitsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet ben de öyle düşünüyorum

• 3ay

benimle bu konuda aynı görüşten olan ilkkez biriyle karşılaşıyorum :D

• Sacma yaa :D olcakta abartmadan

0|0
    0|0
  • ben hiç pırlanta istemedim teklif eden olursada başlık param nerde derim heralde :D

0|0
    0|0
  • evet :D

0|0
    0|0
  • tek tas olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Erkeklerede bir yüzük çıksın o da bize alınsın bu ne arkadaş 😄

0|0
    0|0
  • Yok kanka :D

1|0
    0|0
  • İstemezler mi en zevk aldiklari seydir bizim milletin bunda insan emegi var diyip kürk, pirlanta neyse bayilirlar. Maddi seylere deger veren manevi deger gormez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 39

• film çok güzel, tektaşlar da güzel sjdjhsjs

1|0
    0|0
  • Bir yerlerde bizim için çalışan eziyet çeken binlerce insan var. Sadece elmas pırlanta değil. Taktığımız çantaların derileri için hayvanları öldürüyorlar. Derilerini yüzüyorlar. Yav neyse devam edemicem valla o sahneler aklıma geliyor.
    Zaten eşim olacak bey aşık oldugum adam olursa. Çöple evlenme teklifi etse. yine kabul ederim

1|0
    0|0
  • Hahah tektas hiç önemli degilki benim için teklifi kabul etmem için yüzüge bile gerek yok yani en önemlisi beni sevmesi iyi birisi olmasi❤❤

1|0
    0|0
  • Seviyorsam zaten gerek duymam ama evlenme teklifinin maneviyatı önemli, mekanı onun hareketleri.. Papatyadan yüzük bile yapabilir.. İptende olur ucuna çiçek yapıştırıp falan.. Elmas melmas önemli değil, sevgi ve düşüncesi önemli😐

1|0
    0|0
  • Kabul ederim tabiki. İnsan sevdiğiyle evlenir yüzükle değil. Alyans yeterli.

1|0
    0|0
  • Evlilik teklifi olmasa da olur

1|0
    0|0
  • evet ederim sadece alyans istiyorum o kadar

1|0
    0|0
  • Ettim.

1|0
    0|0
  • Kanka kaldırım taşı hariç hangi taşı alırsa kabulüm

1|0
    0|0
  • bir insan gerçekten seviyorsa tektaş mektas anlamaz kabul eder, bende kabul ederim.
    tektas nedir ki insanın sevdiğinin yanında 😊😊

1|0
    0|0
  • Nasıl teklif ettiğine göre değişir sonuçta maddiyat gelip geçici kalpten gelerek olursa teklif kabul ederdim

1|0
    0|0
  • etmem 5 carat d sınıfı olacak.

1|0
    0|0
    • 3ay

Görgüsüz şopar eder misin sen o kadar. Resmen sınıfı bile söyledi d sınıfı ne desen bilmez.

• 3ay

alın bu açı da buradan.

• Ben istemiyorum tek taş sevdam hiç olmadı

1|0
    0|0
  • Ayy şu tektaş zırvalığı benş benden alıyor
    Özentilikten başka hiçbir şey değil. Herkes bir tektaş tutturmuş gidiyor.
    Tekteşla mı evleniyoruz, adamla evleniyoruz yahu!
    Onun yerine anlamı olan emek verilmiş bir yüzüğü tercih ederim

1|0
    0|0
  • Kimin ettiğine bağlı

1|0
    0|0
  • Ederim sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Basit bir alyansla gelse bile farketmez benim için sonuçta yüzükle değil adamla evleniyorum

1|0
    0|0
  • Tektaş ne yaa :D Sanki tektaşla evlencem adam direk sorsun evet derim zaten :D

1|0
    0|0
  • Maddi durumu iyi değilse tabiki zorlamam tektas için değil sonuçta sevdiği için evlenir insan

1|0
    0|0
  • Filmde ne anlatılıyor

0|0
    0|0
  • yemisim tektasi ja. Benim Esmer Yarim kendisi tektasdir benim icin.😍😍😍

1|0
    0|0
  • Etmem. Önemsiz gibi görünse de önemli o sana verdiği değeri gösterir. işsiz olsa da simit satıp ucuz da olsa bir tektaş aldıysa sen onun için kıymetlisindir. hem böyle adamlar kolaya da kaçmayan adamlardır bence... Ayrıca filmi izlemedim onla ilgili yorum yapamıcam :)

0|0
    0|2
  • Kanlı elması izlediğimde bende ne taktaşı ya diyordum ama şu an sorsam tektaş değil beştaş isterim
    Etkisi çabuk geçiyor yani
    Ona gelene kadar neler neler var hep böyle duygusal şeyleri görünce ay şöyle böyle diyoruz ama kimse kendini kandırmasın sonradan uygulamıyoruz o anlık bir vicdan olarak kalıyor

1|0
    0|0
    • 3ay

İzleyeli rahat bir 2 yıl oldu

• Valla benim zaten maddi yönden bir şey istediğim pırlantayıda alsın yani epten bedeva gideceğim yoksa.

0|0
    0|0
  • Etmem ben afshd

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Ederim 😀

0|0
    0|0
  • Yüzük takmayı gereksiz buluyorum, illa birine bağlılığını göstermek için bir halka çok saçma 😌😌

0|0
    0|0
  • Nolmuş ki o filmde?

0|0
    0|0
  • Etmeyiz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9
Yükleniyor...