Kücükken zannediyordum ki?

arkadaslar herkesin kücükken ben onu söyle zannediyordum dedigi bisey vardır sizinki ne?
ben - her takımın bir sehri var (trabzon sporunki tarbzon - caykur rizeninki Rize vs.) Galatasaray ın sehrini merak ediyodum. öyle bir sehir oldugunu zannediyordum.

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızların kullandıkları pedleri altalarına işiyolar onlar çişini tutamuyor diye kullanıyolar sanıyordum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• dünyanın dışında değilde içinde yaşıyoruz diye sanıyordum.

1|0
    0|0
  • Azimli sıçan duvarı deler

Sözünde ki sicani fare olduğunu sonradan ogrendim

1|0
    0|0
  • Mavi gözlü bir devin gözünün içinde yaşadığımız için gökyüzünün mavi olduğunu sanıyordum

1|0
    0|0
  • kızların ön tarafında bişi yok sanıyodum çişlerini arkadan yapıyolar sanıyodum. 7. sınıfta öğrendim küçük çaplı şok geçirdim

1|0
    0|0
  • o da bişeymi ben Chelsea yi oyuncu sanıyordum :))

2|0
    0|0
  • Oruc tutmayi gidip bir yerlerde su hortumu gibi biseyi tutup geldikleri gibi bisey saniyodum 😀😀😀

1|0
    0|0
  • annemin adını anne zannediyodum sjdjdj :D

1|0
    0|0
  • Ben kari koca yataga girip sarilinca cocuk oluo saniodum kucukken 😂

1|0
    0|0
  • Elektrikler gidince sinir olurdum arabalarinki neden gitmiyor diye 😀

1|0
    0|0
  • Küçükken leyleklere çok inAnırdım çok büyüyünce tam bir hayal kırıklığı nerde bu leylekler 😀

1|0
    0|0
  • ALLAH ismini duyunca aklıma cami gelirdi nedense :)

1|0
    0|0
  • üzgünümm ama fenerbahçe nin var şehir "Fenerbahçe" olarak..
    olmak istersen gel 1 2 prosedur ile hallederiz

0|0
    0|0
  • Öyle zaten..

0|0
    0|0
  • dergılerde eteklı kadınların altına bakınca görunur bısey sanıyodum dergıyı ters cevırıyodum :D

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• küçükken oyuncaklarımın konuşabildiğini zannediyordum ama benden sakladıklarını düşünüyordum ve onları dövüyordum

2|0
    0|0
  • Tv'nin içindekilerinin gerçekten içinde olduğunu zannediyordum, hatta camı kırmaya çalışmışlığım bile olmuş😂

1|0
    0|0
  • Bütün dualarımı odamın penceresinde ederdim. Çünkü Allahın karşı çatının bacasında yaşadığını sanıyordum. Ver her duamın sonunda "Biliyorum çok şey istiyorum ama unutursan sana tekrar anlatırım" diyordum...

1|0
    0|0
  • Ankara ve türkiyeyi aynı yer sanıyordum, bütün çocuklar benimle aynı şartlarda büyüyor sanıyordum...

1|0
    0|0
  • Annemle babam beni almaya gelecek sanıyordum hep

1|0
    0|0
  • Annemle ablam beni kandirmislar eskimolari inek zannediyodum😂😂

1|0
    0|0
  • gündüz herkes uyuyunca oluyor ama hırsızlar napıyodu aklımda ne deli sorular dönüyodu

1|0
    0|0
  • Televizyonun içine girebileceğimi 😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...